Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Mastodynon (barát cserje)...

TAAnderson kérdése:

Aki Mastodynon (barát cserje) cseppeket szedett, annak jelentkeztek mellékhatások?

Figyelt kérdés

Mellékhatások, mint erős emlőfájdalom, vagy émelygés, hányás.

Kérlek osszátok meg a tapasztalaitokat a barátcserje cseppekkel kapcsolatban!

Orvos javaslatára szeditek/szedtétek?

Mennyit szedtek naponta? És mikor?



2012. nov. 20. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én orvos javaslatára szedem, lassan 1.5 hónapja.


Különösebb mellékhatást nem tapasztaltam, bár volt néha-néha émelygés, hányinger, de akkor én azt a mercforminra fogtam, aztán később elbizonytalanodtam, hogy lehet inkább a mastodynon volt az oka.


A mellem nem fájt, sőt... az összes mellfeszülésem megszüntette.


2*30 cseppet iszom naponta, de én bevallom, nem foglalkozom a hókuszpókuszokkal.


Olyan kanálból, ami a kezembe akad, nem hígítom vízzel, hanem lenyelem, és ráiszom egy-két kortyot. Többnyire fogmosás előtt/után szoktam bevenni, attól függ este vagy reggel, és a kaját sem tudom ehhez igazítani.


Nem igazán hiszek ebben a körítésben, és mégis úgy tűnik, ezek nélkül is hat.


Neked van valami mellékhatás? Mióta szeded?


A barátcserjéről azt szokták mondani, hogy több ciklus kell neki, amíg kifejti a hatását. Nem tudom, az biztos, hogy nekem eddig 28-30 napos ciklusaim voltak, de a 30 nap már nagyon maximum. Ehhez képest ma a 35. napon tartok, és még mindig nem jött meg....

2012. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én magamtól kezdtem el szedni, bár nem volt hormonális problémám, de nem jött a baba. Nekem peteéréskor olyan iszonyatos mellfájdalmam volt tőle, hogy bőgve zuhanyoztam, és elhatároztam, hogy abbahagyom, azóta sem fájt úgy a mellem, szóval nálam nem vált be.
2012. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia Első! :)


Köszi az információkat. Ami azt illeti, a menyasszonyom szedi ezeket a cseppeket szintén orvos javaslatára.


Igen, az előírások valóban elég furák, hogy túl erős ízesítésű fogkrémmel, étellel, stb. nem érdemes bevenni, mert megakadályozza a homeopátiás szerek hatását. Nehéz kiszűrni, hogy mi az, ami értékes tanács.


Mi nagyjából 10 hete szedjük, de az elmúlt héten párom egyre erősödő, már-már elviselhetetlen mellfájdalomra panaszkodik.


Csak kíváncsi lettem volna, hogy másoknak mi a tapsztalata. Hogy mennyire fontos vacsora előtt fél órával bevenni, ilyesmi. Mert az az egyetlen, amit nem tartottunk be. Szintén pár korty vízzel szedjük a 2x30-at


Köszi még egyszer! :)


28F

2012. nov. 20. 19:03
 4/5 A kérdező kommentje:

@Második


Jájj, rosszul hangzik. Sajnálom! :(

Remélem azért találtál végül gyógyírt a problémára!

2012. nov. 20. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki írta, 30 cseppet reggel 30 cseppet este. Nem akarok okoskodni, de a fogmosást előtte és utána is kerülni kell 30 percig. A kámfor, mentol nagyon befolyásolja a homeopátiás szerek felszívódását, mert a nyálkahártyán keresztül szívódik fel a legtöbb ilyen szer. Nekem a doki azt mondta még enni, inni sem szabad, kivéve vizet, mert az nem befolyásolja a nyálkahártyát. Amúgy nekem semmi mellékhatás nem jelentkezett.
2012. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!