Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2szer fürödtem elég meleg...

2szer fürödtem elég meleg vízben,5és fél hetes terhes vagyok! Okozhattam ezzel valami bajt? És ha igen miből veszem észre, hogy valami nem stimmel! Eléggé aggodok! (első baba) L/23

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem véreztél, nem görcsöltél nagyon, akkor tutira nincs semmi gond. De mostantól fürödj kicsit hűvösebb vízbe:)

16hkm.

2012. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát 5 hetesen nem nagyon lehet ebből gond!

Ha nem bírsz "hideg" vízben fürödni, akkor zuhanyozz, ott eresztheted Magadra a meleget! :)

2012. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kora terhesen nem jó a túl meleg víz, mert vérbőséget okoz... ez nem éppen jó amikor a placenta kialakulóban van... ha nem görcsölsz nincs gond, de mostanában mellőzd a meleg fürdőket.
2012. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát fájdogál a pocim, de már 10napja....nem fáj nagyon csak érzem...és félek nehogy baj legyen...
2012. nov. 20. 20:35
 5/8 A kérdező kommentje:
és max ilyen 5-10percet ülhettem benne...
2012. nov. 20. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor mész dokihoz? Jó lenne említeni neki is.
2012. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sztem csütörtökön megyek! Ha semmi változás nem lesz, mindenképp mondom neki!
2012. nov. 20. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha gond lenne, már jelentkezett volna vérzés, görcsölés. Ha korábban fájdogált már a hasad, akkor az nem ettől van, hanem pl. nyúlnak a szalagok.

És majd persze a dokid is megnyugtat, hozzá mindenképpen menj el azért.

2012. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!