Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 34 hetes terhes vagyok, az...

34 hetes terhes vagyok, az este zuhanyoztam, azota erzem, hogy el van zsibbadva a hasam, de nem az egesz csak a koldokomtol felfele. Vajon mi lehet az oka, lehet tul meleg volt a viz? Elore is koszi mindenkinek:D

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Ezt a kérdést inkább a terhesség témakörnél kellene feltenni. (szerintem ott többen tudnak segíteni)
2009. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is volt ilyen a fiamnál (első terhesség) később jelentkezett olyan 35-36 hetesen, most a kislányomat várom már most van ilyen néha 33 hetes vagyok.

A dokim szerint ez csak azért van mert ahogy nyúlik, tágul a bőr, az izom, a kötöszövet ott ilyen érzékkiesés keletkezhet és ettől van ez a zsibongó, zsibbadó érzés.

Nekem enélkül is van olyan néha hogyha az ujjamat végig húzom a pocimon akkor a köldököm körül pl. sokkal kevésbé érzem az érintést mint máshol..

Ezek ilyen fura dolgok, de szülés után mikor már nem feszül a has akkor megszünik.

2009. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!