Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után megjött a menstru...

Vetélés után megjött a menstruációm, kevés vérzéssel. Ezután az úgymond "első menstruáció után" mennyi az esélye annak, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Van esélye. Ha megnézetted magad és a doki azt mondta, hogy minden rendben, akkor nincs mitől tartani. Természetesen várni kell 3 hónapost, hogy a tested regenerálódjon.

Én is sajnos így jártam.

2012. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia!okt 4 vetéltem el 5hetesen a dokim azt mondta mivel nem müvi volt aznal probálkozhatunk ujra most meg jött 6hétre azota pontosan ebben ahonapban már mindent meg teszünk ujra sikerüljön a 4dik babánk:-)
2012. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon függ attól, mikor volt a vetélés. Ha nagyon korai, akkor simán lehet újra próbálkozni. Viszont mivel nem volt erős vérzésed, szerintem nem ürült ki teljesen ezért még nem igazán esélyes.

Az én vetélésem az 5. hétben volt, rövid ideig de iszonyatos mennyiségben. Megvizsgált a doki és azt mondta, hogy teljesen elcsúszott a ciklusom, de azért nyugodtan lehet próbálkozni, bár nem sok esély van rá. A következő mensim kb 2 hétig tartott!

A következőnél már babás voltam! :-)

16hkm

2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!