Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 27-én kellett volna...

Október 27-én kellett volna megjönni a nemvártnak. Előtte együtt voltunk 2-3 nappal, védekeztünk Pharmatex tabival, de attól tartok nem vártuk ki a 20 percet. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csináltam tegnap, du X-epil tesztet, és ma reggel is. Lehetek várandós? Befolyásoló tényező lehet a csúszásban a stressz, a magasfokú fizikai megterhelés és a rendszertelen étkezés?

2012. nov. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Állítólag egy orgazmus is kiválthatja a peteérést...

Bár menstruáció előtt 2-3 nappal szerintem nincs sok esélye a dolognak.

Nem ismerem ezt a készítményt, de a tájékoztatójában fel kell hogy legyen tüntetve, mik azok a tényezők, amik befolyásolják a hatását.

Ha nem várod ki az időt, mennyi esélye van, stb.

A fogamzásgátlóknál legalábbis így szokott lenni.

Van egy ábra, amin meg van adva, ha ekkor, ha így, ha úgy, mi a teendő.

2012. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ezt most nem értem.... Most akkor szeretnél babát vagy nem?

Ha a menzeszedet nemvártnak hívod, az arra utal, hogy szeretnél babát.

Viszont akkor minek védekeztek?


A tesztnek amúgy mi lett az eredménye? Reggeli első vizeletből csináltad?

Mennyi idős vagy? Egyébként szabályos-rendszeres a menzeszed? stb.


Lehetsz várandós, ha nem megfelelően védekeztetek, és ha kitolódott a peteérésed, akkor még nem is feltétlenül mutatja ki a teszt, mert a hormonszinted még nem emelkedett meg eléggé.

Csinálj mégegy tesztet a jövő héten, ha addig sem jön meg.

Illetve fordulj orvoshoz.

2012. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért hívom nemvártnak, mert szebben hangzik és mert általában nem viselem jól( migrén, intenzív hangulatváltások, erős görcsök) Nem szeretnénk jelenleg ugyanis van már egy csemeténk és jelenleg csak neki tudunk megadni mindent amire szüksége van. Negatív lett az eredmény , rendszeresnek mondható a menses. (25-27 nap átlagosan)
2012. nov. 9. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de azért kicsi a valószínűsége.
2012. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt tisztelettudó és hozzáértő kommikat! egyébként 28 vagyok...
2012. nov. 9. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!