Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek hinnétek?

Melyik tesztnek hinnétek?

Figyelt kérdés
Még 2 nap van a nem vártig..Ma csináltam reggel x-epil tesztet az negatív lett, most meg a clearblue, jól kivehető pozitív.. Mikor teszteljek legközelebb?
2012. nov. 21. 16:10
1 2
 1/13 anonim válasza:

Várj szerintem a nem vártig,és utána tesztelj legközelebb!

Mindig megjön pontosan? Hány naposak a ciklusaid? Tölts fel képet a clearblue pozi tesztről!

2012. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim, mindig pontosan jön meg.
2012. nov. 21. 16:18
 3/13 anonim válasza:
A clerblue tényleg jó teszt,de valakinél az x-epil vált be.
2012. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A leghamarabb a Clearblue mutatja ki, annak hihetsz. Az x-epil rosszabb minőségű teszt. Nagyon sokat teszteltem Clearblueval is, úgyhogy biztos, hogy van hcg a szervezetedben, tehát elindult valami. Azért érdemes várni a nem vártig, mert sokszor van, hogy nem fejeződik be a beágyazódás, csak aki nem tesztel előre, az nem is tud róla és megjön normálisan vagy pici késéssel.

Amúgy én is hasonlóan vagyok, 1-2 napom van a nem vártig, ClearBlue egyértelműen pozitív, a digitális is kimutatta, de a Valentin 10-es valami nagyon halvány valamit mutat, szinte kivehetetlen. A Corax Be Sure is halvány, de látható. Ha akarod, este megnézem x-epillel is (van itthon) és megmondom, hogy nekem pozitív-e:)

2012. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De jó akkor drukkolok nagyon Neked is hogy babás legyél! Régen én is használtam már a clearbluet, akkor amikor terhes lettem, pozitív volt, ugyanilyen mint most.. /sajnos az a baba nem maradt velem. :(/, de előtte sok negatív clearblue tesztet csináltam már, úgyhogy remélem most ez nem csap be...
2012. nov. 21. 16:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Rakjátok fel lányok a teszteket, kérlek! Nagyon kéne valami vidámság, én ma sajnos negatívat teszteltem! Drukkolok Nektek, Értetek!
2012. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a clearblue-nak hihetsz!
2012. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Clearblue a leghitelesebb szerintem is, hihetsz neki, és téves pozi nincs! :)

Drukkolok!

33 hkm

2012. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha már volt pozitív teszted, ezért szerintem már holnap is tesztelhetsz! Ha van baba, akkor holnap is pozinak kellene lennie a tesztnek! Nekem az x-epil bevált, egyből kimutatta a babát.


3 és fél hós kislány anyukája

2012. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam egy tesztet, az erősebb pozi lett! :) 2 teszt csak nem hazudik. Csak sajnos elég erős lett ma reggelre ez a "megjön" érzés kicsit kétségbe vagyok esve, úgy érzem meg fog jönni.. Drukkoljatok!
2012. nov. 22. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!