Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek hinnétek?

Melyik tesztnek hinnétek?

Figyelt kérdés
Még 2 nap van a nem vártig..Ma csináltam reggel x-epil tesztet az negatív lett, most meg a clearblue, jól kivehető pozitív.. Mikor teszteljek legközelebb?
2012. nov. 21. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, köszönöm szépen, én is drukkolok neked!!! Elnéztem, mert nem x-epilem volt, hanem valami más dm-ben kapható tesztcsík, direkt vettem egy olcsóbbat is, és este teszteltem és nagyon halványan, de jól láthatóan ott a csík. Reggel néztem Gabriellel, az is halvány, de ott van. Úgyhogy, most várok:)

Ez a reggeli Gabriel, ahhoz képest, hogy pár napja az ilyen tesztek még negatívak voltak, szerintem, haladás. Bár, lehet a képen nem látszik annyira, de ott a másik csík.

[link]

Közben a Clearblue már jó pár napja pozitív és tegnap reggel a digitális is az volt. Lassan, de erősödnek a csíkok.

2012. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előőző vagyok, kedves kérdező, ne aggódj! Az első terhességemnél is jóval előtte elkezdtem a tesztelést, és szintén a Clearblue mutatta ki először, majd ugyanúgy erősödtek az olcsóbb tezstek. És a menzesz napján és utána pár napig nagyon görcsölt a hasam, mintha megjönne, olyan érzésem volt, szaladtam is állandóan megnézni, mert azt hittem. Sőt, egyszer volt barnázás. Úgyhogy ez normális szerintem. Drukkolok:)
2012. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na akkor a ha meg kellene jönnie én se fogok szórakozni és most már veszek Clearblut-t!


X-epilt használtam eddig de pl volt olyan is benne ami gyártási hibás volt!

2012. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!