Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági kisműtéte kinek volt? Milyen?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.
2012. nov. 21. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan melyik típusú lesz neked?

Ha minden érdekel, akkor leírom, hogy nekem Hycosy volt. Ez nem műtét, egyáltalán nem fáj, még annyira sem mint egy nőgyógyászati vizsgálat. Sajnos fizetős. Ha ez szóba jöhet nálad, akkor szívesen írok még részleteket.

2012. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekel minden. De nekem valószínű, hogy altatásos lesz, és 4 kis metszést csinálnak a hasamon.
2012. nov. 21. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekem Miskolcon csinálták a Kaáli intézetben. 45 ezer körül volt. Kb. 15 perces vizsgálat, nem éreztem semmit, bár lehet, hogy azért mert átjárható volt mindkét oldal.

Én azért is választottam azt, mert bár drága volt, de nem fájt és 1 nap szabadsággal meg tudtam oldani. Akkor sem jártam volna sokkal jobban anyagilag, ha felvágatom magam és elmegyek táppénzre.

A barátnőmnek röntgenes volt. Azt mondta, hogy az eléggé fájt és napokig vérzett is utána. Pedig neki is átjárható volt.


Neked miért ajánlották a műtétet? Mást is meg akarnak nézni?

2012. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja a Nődoki, hogy van peteérésem, mégsem leszek terhes. Szerinte el van záródva valószínűleg fertőzés miatt. Neked miért kellett? Orvosolták? Lett azóta baba?
2012. nov. 21. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt peteérésem. Injekcióval lett és a 3. inszemináció sikerült. Sajnos mire ideág eljutottunk közel 6 év telt el.

Mostmár viszont van egy 3 hónapos kislányunk.

2012. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!