Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat magánorvosnál kb. milyen árban mozog?

Figyelt kérdés
Az orvosomnál a röntgenes 50 e Ft lenne, de ezt sokallom.
2012. nov. 4. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam hysocyn a Kaáli Intézetben. Ha jól emlékszem kb. 35 ezer volt. Én nagyon ajánlom ezt, mert egyáltalán nem fáj, pár perc, kb. mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat.
2012. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megírtad. Olcsóbb lenne ott, de nem mehetnék csak úgy oda, gondolom ott is lenne első konzultáció. Azzal együtt már biztos több lenne.
2012. nov. 4. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Esetleg kérdezd meg Őket.

Nem vagyok benne biztos, mert olyan sok helyen és kezelésen jártunk az elmúlt években, de mintha lehetett volna menni konzultáció nélkül is. Azért nem vagyok benne biztos, mert mi végül mindent ott csináltattunk, így volt konzultáció is, de szerintem a kettő nem függött össze. Az tuti, hogy először az átjárhatósági miatt mentünk. Egyébként a konzultáció 15 ezer körül volt. Ha mindenképpen kell az is, akkor is jobban jársz, mert állítólag a röntgenes nem túl kellemes.

2012. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Fehérváron csináltattam a Life egészségcentrumban. 30000 Ft volt.
2014. szept. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!