Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélésem volt júl.20á...

Spontán vetélésem volt júl.20án.5 hetes voltam. Nem kellett műteni mert teljesen kiürültem. Mikorra kéne megjönnie?

Figyelt kérdés
tegnapra vártam volna de ilyenkor előfordulhat késés is? de olvastam nem egy helyen hogy teherbe is eshetek.. szerintetek? kérlek írjatok!!!!
2009. aug. 16. 14:15
 1/4 anonim válasza:
Szia!Nekem 5 hét múlva jött meg-azt is mondta az orvos,hogy akkor kell.Elméletileg lehetsz 6 hét után terhes-de kevés az esély.Nekem azt mondta az orvos-2 hónap után ha felkészült a méhed(megerősödött)akkor nyugodtan.Én probálkozok azota(ovulációs teszt,hőmérözés)-és multhéten mutatot pozitivat a teszt.De megmondom őszintén-aggodok,nehogy legyen megint valami gond.Szia*
2009. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én 8 hetesen vetéltem el 3 hónapja és műteni is kellett. Most kezdünk újra próbálkozni babával. Az első nekem se volt pontos a második se és most utóljára rendesen megjött. Szerintem a lelki gyógyulás a fontosabb mert a szervezeted tudni fogja mikor bír el egy újabb terhességet. Remélem tudtam segíteni.
2009. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:(

4-6 hét az átlag, hogy megjöjjön!

Ilyenkor 1 mensit kell megvárni és lehet újra próbálkozni!Addig meg nem árt vigyázni!

Sok sikert!

2009. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, ami történt!:-( Nekem is 5 hetesen volt vetélésem, július 27-én, és nekem sem jött még meg. Engem sem kellett műteni.

Úgy hallottam a vérzéstől számított 4 hét, de szerintem ez mindenkinél változó.

Pénteken voltam dokinál, nekem 3 hónapot javasolt,de szerintem ezt is változó,mert korábban az ügyeletes orvos 1 hónap kihagyást javasolt. Szóval ez is eltérő.

2009. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!