Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 54 évesen mire gondolhatok?

54 évesen mire gondolhatok?

Figyelt kérdés
Kb 10 napja rendszeres bélmozgásaim vannak. Eleddig nem volt tünete terhességnek. Miréna spirálom 5 éve fönt van, minden baj nélkül. Menszeszem gyakorlatilag évek óta nincs. Két tesztet csináltam 10 napja, mindkettő negativ. Mire gondolhatok? Holnap este van időpontom a dokihoz.

#bélmozgás #pocakmozgás
2012. nov. 21. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyenek nekem is vannak, mintha a baba mozogna.

2x szültem már és tényleg olyan mint egy baba mozgása. de nem az. voltam dokinál és semmi.

majd írj.

2012. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a tesztek negák lettek, sztem nincs mitől félned. A bélmozgás lehet stresszeléstől, puffadástól is.

Majd írj mit mondott a doki.

2012. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mara Acoma ***** válasza:
0%

Azért 54évesen már lehetne annyi ész, hogy ha minden teszt nega,nincs évek óta mensi és még spirál is fent van akkor, hogy a fenébe lehetnél terhes???

Ezt a kérdést még el is lehetne fogadni egy tizenévestől, de ebben a korban szerintem nagyon gáz.

2012. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Kedves harmadik. SZerintem meg Te vagy a gáz, de nagyon! Azért van ez az oldal, hogy meg tudjuk osztani egymással a kételyeinket, anélkül, hogy elküldene egy-két "jószívű" ember a fenébe. Ha te minden kérdésre tudod a választ, mit keresel itt? Az észt osztani nem kell, ha nincs, pláne.


Hogy ne csak offoljak: gyakran előfordulnak ilyen bélmozgások, főleg, ha a táplálkozási szokásokban változás áll be. Szerintem semmi probléma nem lesz.

2012. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók ! Tegnap voltam dokinál. Igazatok volt, nincs bébi a dologban. A kérdés azonban továbbra is maradt, mitől volt ez az intenziv pocakmozgás. De utána fogok járni és majd megirom. A harmadik válaszolónak mondanám, hogy jobb félni, mint megijedni. Nem én lettem volna az első a történelemben, aki változókorban teherbe esik. Ez igy a biztos.Kétszeres nagymamaként, két 80 éves szülővel "picit" problémás lett volna. Köszönet a korrekt választ adóknak,sokat segitettetek abban, hogy amig az orvosig eljutottam, legalább nem ölt meg a kétség. Még annyit tennék hozzá, hogy ez a bélmozgás nem holmi sejtelmes mocorgás volt, hanem szemmel jól látható kis "rugás". És nem változott semmi a táplálkozásomban !! Nem ettem puffasztó kaját, meg ilyesmi. Kedves harmadik válaszoló ! Te nyugodtan aludtál volna ???
2012. nov. 23. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!