Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedek, ez az első...

Clostyt szedek, ez az első hónapom. A 28 napon, azaz péntektől va 1-2 csepp barnás vér és ennyi. Lehet baba? Clostysok nektek milyen szokott lenni a menzitek tőle? Pénteken - tesztem lett.

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is mind a 3 clostis hónapba így volt , sőt azóta is és mindíg megjött. A closti kitolta nekem a ciklusomat 32-34 napra.
2009. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem barnázás nem volt mensi elött és nem is tolta ki a ciklusom, hanem inkább elörébb hozta. 2 clostis hónapom volt, most szünetet kell tartani, mert visszamaradt egy meg nem repedt tüsző :( . Azt tudod mikor volt tüszőrepedésed? Mert az alapján ki lehetne számolni, hogy mikor kellene megjönnie. Lehet korán teszteltél. Gondolom a doki követte uh-n a ciklusod.
2009. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 29-30 napra jön meg, amióta szedem, és a vérzésem ugyanolyan, mint annak előtte. Se több, se kevesebb.

Elvileg lehetsz babás. A HCG naponta duplázódik, úgyhogy 1-2 nap múlva csinálj még egy tesztet.

Remélem sikerül!!

2009. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Clostis hónapom. Az első kettőben sajnos nekem is barnázással kezdődött a mensi.:(
2009. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Július 30-án volt peteérésem, azt tudom.
2009. aug. 16. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is barnázással kezdődik amióta szedem.
2009. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!