Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy más? 35-42...

Terhesség vagy más? 35-42 napos ciklusaim vannak, ma a 49. napon vagyok. Terhességi teszt negatív, ovulációs viszont pozitív volt két napja délután és reggel is.

Figyelt kérdés
Tünetek: szúró alhasi görcsök, nem állandó jelleggel, enyhe hányinger, jelenleg krémes fehér folyás.

2012. nov. 22. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

méred a hődet? lehet, hogy a teszt csak később mutatja ki, csinálj még majd tesztet!!

más, volt ovud, tehát voltak tünetek? mert lehet akár egy kimaradt menszesz és most egy peteérés, ami miatt pozitív az ovu teszt.

2012. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem merem,oktober volt az elso próbálkozos honap. Csak furcsa, hogy pont most késik meg a tünetek is. Ovu valoszinuleg november legelején volt, igy talan korai volta teszt. Bar a pozitiv ovu tesztet nem ertem. Vaterás mindegyik.
2012. nov. 22. 20:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Ilyen rendszerteken ciklussal menny dokuhoz mielőbb, ha most nem vagy terhes.
2012. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kb nekem is ilyen hosszúak a ciklusaim, múlt hónapban 51 napos volt :(

én sem vártam, csináltam teszteket is, negativak voltak, tüneteim is voltak és mikor már dokihoz akartam menni megjött.

2012. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amikor nekem az ovuteszt pozi lett (jóstesztként), akkor már a terhes is. Bár ugye ilyenkor az ovutesztnek nagyon erős pozinak kell lennie!

Két nap múlva csinálj még egy tesztet, de ha nega, akkor doki!

2012. nov. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nőgyógyásznál nemreg voltam, aki annyitmondott, hogy normalis a 35-42 nap,max. Kesobb van peteérés.. az a baj,hogy ezzel az olcsó teszttel meg jostedztelni sem lehet, mert Egy ido utan nagyon halvány lesz,igy nemtudom erősödik-e... :)
2012. nov. 23. 07:53
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
A 35-42 napos ciklus egyáltalán nem normális.
2012. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hátha olvassa még valaki :)

Múlt héten voltam nőgyógyásznál és azt modnta ez még csak két hét késének számít.. Hüvelyi uh-n semmi cisztát nem látott. Azt mondta, csináljak egy tesztet hétfőn, ez megtörtént, de teljesen negatív.. A tüneteim megvannak még.. Nem tudom mi lehet :S Esetleg még mindig korai volt a teszt?

Januárban kell csak visszamennem.

2012. dec. 11. 17:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy rendes orvost.
2012. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[URL= [link]


[URL= [link]


Ma reggeli xepil viz.csikos,en siman halvanx pozinak latom.szerintetdk?

2012. dec. 12. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!