Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 10 nappal,...

Menstruáció után 10 nappal, kiszakadt, a gumi. Menstruáció még mindig nem jött meg. Most tart 32. -ik napja, hogy semmi. Tünet:Fáradt vagyok, szédülők, néha van émelygés. Tegnap délután csináltam tesztet, de negatív lett. Mikor menjek orvoshoz?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Késik a mensesed?Ha igen akkor tesztelj.Ha pozitív akkor a 7.hét előtt nem nagyon érdemes menni mert előtte még nem igen van szívhang és úgyis visszahívna a doki.Ha negatív de késik én akkor várnék még 1 hetet újra tesztelnék és ha szintén negatív akkor mennék dokihoz.
2012. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel csinálj egy tesztet, mindenképpen reggeli első vizeletből, ha az negatív, szerintem nem vagy terhes. Lehet, hogy valami más problémád van. Máskor is késett már?
2012. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Nem valószínű, hogy pont akkor volt peteérésed, hiszen kb. a 14-15 nap körül van, 4-5 napig ritkán élnek el a spermák. Szerintem ha most vagy a 32. napon, és a 10. napon volt a baleset, akkor már azóta eltelt 21 nap, már ki kellett volna mutatnia a tesztnek. Orvoshoz pedig még felesleges menned, hiszen semmit nem látna:)
2012. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!