Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előző 2 ciklusom 55 és 97...

Előző 2 ciklusom 55 és 97 nap, ma tartok a 78. napomnál, voltam vérvételen, minden eredményem jó (pajzsmirigy is), mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
A dokim várni szeretne még néhány hónapot, hátha rendszeressé válnak a ciklusok, de én ennél türelmetlenebb vagyok. Ötletek?
2012. nov. 22. 22:39
 1/8 nini24 ***** válasza:

Méhpempő,E-vitamin,Mastodynon csepp! Engem rendberaktak hasonló ciklus után, és 2x is terhes lettem! Az egyik sajnos beteg volt,ab lett a szomorú vég, de a műtét utáni első mensi után újra teherbe estem, most vagyok 22 hetes kismama!

Sok szerencsét!

2012. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátcserje? Sok embernek rakta már helyre a ciklusát.
2012. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ilyen ciklus mellett minden eredményed jó legyen. Nem tudnád megírni a 3. napi hormonsorod.
2012. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

velem ugyanez volt, februarban felborult a ciklusom, csak epp 5X-6X kozotti naposok voltam. A doki lerazott, ugyhogy fizetos vervetelre mentem el a magam elhatarozasabol, mert tudtam, hogy valami nem stimmel. Az osszes eredmenyem olyan tokeletes lett, hogy csak neztem, de az ehgyomri cukortol lehaltam: 7,4!!!! volt. Akkor mar tuti volt, hogy azzal nem stimmel valami, megcsinaltattam a terheleses 3 pontos cukor es inzulinszint vizsgalatot, hat hadd ne mondjam milyen lett. Szoval kiderult, hogy IR-em van, es akkor meg osszetehetem a kezem, hogy csak ennyi. Kaptam ra merckformint, amitol azonnal visszaallta ciklusom 27-29 naposra, vervetellel igazolhato peteeresem is van. Persze a dietat is csinalom mellette. Ugyhogy javaslom te is keress fel egy endokrinologust, mert o sokkal tobbet ert a hormonokhoz, mint a nogyogyasz, es pontosan tudni is fogja mit keressen!

Sok szerencset!

2012. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs semmi hormonsor...

Azt, hogy voltam vérvételen, és jók lettek az eredmények, azt úgy kell érteni, hogy mivel ilyen hosszúak a ciklusaim, mióta abbahagytam a gyógyszert, így elmentem nődokihoz a problémámmal, aki elküldött vérvételre, ahol teljes vérképet kért, beleértve a pajzsmirigyet is. De nem a 3.napon, meg semmi ilyen komolyabb. Elment spontán dokihoz, ő meg spontán elküldött egy vérvételre, de semmi konkrét. Tehát nem endokrinológushoz mentem, vagy ilyesmi. Egy sima vérvételt képzelj el, amit bárhol megcsinálnak (nekem konkrétan a fül-orr-gégén vették le a vért, mert ott volt ismerősöm, akihez pikk-pakk bejutottam, a dokim is azt mondta, hogy bárhova mehetek, nem kell ehhez végigülnöm a több órás sort a nőgyógy. vérvételen, mert nincs ebbe semmi extra, általános vérvizsgálat).

Pont ezért a kérdésem, mert úgy érzem, hogy nem vette elég komolyan a dokim a problémát. Azt mondta, hogy várjunk még 1-2 hónapot, és ha marad ilyen hosszú a ciklus (mondjuk nem tudom, hogy 1-2 hónap után milyen eget rengető változást vár), akkor küld tovább mindenféle vizsgálatokra (ez sem tudom, hogy mit jelent...).

Utolsó válaszoló: mi az az IR? Sajnos tök kotta vagyok a témában, még csak most kezdem az ismeretek megszerzését :)

Szerintetek nagyon gáz ez a várjunk 1-2 hónapot hozzáállás? Mert ha igen, akkor megkérem a háziorvosomat, hogy adjon beutalót endokrinológiára, és akkor elmegyek úgy egy vizsgálatra. (Sajnos fizetős dokira abszolút nem telik). Vagy csak én parázom túl a dolgot? Az is könnyen lehet amúgy, nyugodtan mondjátok meg őszintén. Nagyon tanácstalan vagyok, és elkeseredett :(

2012. nov. 25. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
ís dokid egy idióta. Ilyen ciklusoknál az alap kéne legyena 3. napi hormonvizsgálat mielöbb keress másik dokit.
2012. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, bár szebben is megfogalmazhattad volna az orvosomról alkotott véleményed. :) Igyekszem majd másik nőgyógyásztól is érdeklődni a problémámról.
2012. nov. 25. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de egy olyan orvosra, akinek ilyen ciklusoknál az jut eszébe, hogy sima vérképet nézet nem hormonokat nem tudok mást mondani.
2012. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!