Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 napos ciklusnál nekem...

24 napos ciklusnál nekem nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Van mikor még rövidebb is 21 napra megjön. Nem tudok teherbe esni már jó ideje, egy hónapban 2x menstruálok, nekem akkor meg sem tudnak a petéim érni?? Sosem eshetek teherbe?? Ovulációs teszt szerint van mert pozitívat jelez mindig eddig mégsem estem teherbe??? nem értem??? az sztk nőgyógyász sem segített eddig csak hátráltatott! Meddőségi központba kell mennem hogy segítsen valaki?
2012. nov. 23. 07:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Keress egy magándokit és menj el hozzá!

Sajnos elképzelhető, hogy nincs peteérésed. Az,hogy 2x menstruálsz gondolom tudod, hogy nem normális!

Ne tesztelgess,hanem minél hamarabb keress egy normális orvost!

2012. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21napnál még nem feltételnül jelenti azt,h nincs pé,azt még vhol "normálisnak" mondják a dokik is. De ha nem tudsz teherbeesni akkor menj orvoshoz,olyanhoz aki segit is,priváthoz.
2012. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem értem meg az hogy az ovi teszt miért pozitív félidőnél és mindig együtt vagyunk és mégsem sikerül. Hova forduljak rögtön meddőségi központba, akkor ott fogalkoznak ilyen esettel vagy csak kivizsgálások után lehet oda menni??
2012. nov. 23. 10:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos,h h jutsz oda be,de ha gond is van,nem feltétlenül jelenti azt,h nálad. Bár ne lenne,de akkor lehet párodnál van gond.
2012. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Páromat most fogom bejegyezni urológiára, de onnan rögtön andrológushoz kell menni pestre aki kivizsgálja, most beszéltem a rendelőiontézettel, de el vagyok keseredve nincsenek 100 ezreink beültetésekre gyógyszerekre inszeminációra. Így is arra kuporgatunk hogy előteremtsuk a szükséges dolgokat egy gyerekhez de nekünk a fogantatása kell kuporgatni sajnos, nem úgy van ahogy az ember elképzeli hogy jön , aki bezzeg nem akar gyereket az meg potyogtatja sorra. elkeserítő
2012. nov. 23. 10:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 5 éve már 23 naposak voltak a ciklusaim, 40 múltam, és év elején az első védekezés nélküli alkalommal sikerült teherbe esnem. Kedden fogok szülni, mert a picur kissé nagy akar lenni, úgy tűnik, ezért nem kockáztatnak azzal, hogy kivárják a maradék két hetet.

Szóval a rövid ciklus nem jelenti azt, hogy nincs peteérés. Ha 6 hónapig nem jön össze - nekünk a doki ennyit mondott türelmi időnek, akkor csinál a nődoki egy vizsgálatot ezzel kapcsolatban.

Lényeg, hogy ne görcsölj a témára, ha megkívánjátok egymást, akkor együtt lenni, akár plusz izgató dolgot is keresni. :)

2012. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok 2 éve nem szedek gyógyszert és még az elején 28 napos volt most már 1 éve át állt ilyenre most 21 napra jött meg az utóbbi 2 hónapban. egy gyerekem se adatott meg a sorstól hogy legyen, nem tudom hogy lehetek e terhes , voltam itt helyben nőgyógysznál és annyit mondott hogy próbálkozni kell, hát azon vagyunk könyörgöm! SOSE LESZEK TERHES, nem tudok teherbe esni.
2012. nov. 23. 11:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Mikor elhatároztuk, hogy babát szeretnénk, vettem egy babaújságot, hogy szem előtt legyen. (Vonzás törvénye) Ebben olvastam először, hogy az elhatározástól 6-12 hónap a siker ideje. A doki a korom miatt 6 hónapot mondott. Úgy tudom, többféle vizsgálat is van, ami egyrészt az érésre, másrészt az átjárhatóság vizsgálatára szolgál. Másrészt mindkettőn tudnak segíteni is.


Ne add fel, negatívan ('sose fog sikerülni', sose esek teherbe') pedig soha ne állj hozzá, mert ha ezt így eldöntöd Magadban, akkor be is vonzod.

2012. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hónapokig csak a jóra gondoltam vágyakoztam reménykedtem epekedtem , most már csak irigykedem és keseredett vagyok nincs okom az örömre szerintem nem hiszem hogy pozitívan fogom e valaha látni ezt az egészet nem tudom feldolgzni sem egyenlőre a sorozatos SEMMIT....úgy látszik érzékeny vagyok és nekem nagyon nehezen lesz egyszer ha lesz.... úgyhogy sokáig volt pozitív hozzáállás és remény ami már elfogyott ezért volna jó az orvos amihez ugye jó sok pénz kell.....
2012. nov. 23. 12:44
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy ilyen pesszimista!!!

Mi jártunk meddőségibe, egy fillérünkbe sem került, pedig 4 inszemen voltunk! Nem kell semmiféle kivizsgálás előtte, sőt ha vmilyen leletet viszel nem érdekli őket, mert újra kell csinálni. Vérvételek meghatározott időben (1 ciklusban 3x), ultrahang peteérés idején, átjárhatósági vizsgálat, férjednek sperma vizsgálat. Nem kell félni egyiktől sem, csak pár hónapba bele fog telni, mire kiderítenek vmit. Nincs várólista, meg ilyesmi. Bemész, sorrakerülsz. Kész. Nem szabad így hozzáállni, mert ha csak a negatív dolgokra gondolsz, azt fogod bevonzani. Próbálj meg naponta időt szánni arra, hogy egy kicsit elmélyülsz magadban, elképzeled az életeteket, amikor azért fogtok orvoshoz járni, mert kisbabátok lesz, nő a pocid, egyre nagyobb, már mocorog. Aztán képzeld el az életed a picikével, hogy fogsz vele majd boldogulni. Csak ilyenekre gondolj, másra ne!!! Viszont azért egy kivizsgálás sosem árt, de állj úgy hozzá, hogy ezt azért teszitek, hogy egészségesen essél teherbe és egészségess legyen a pickétek is. Ne úgy menj oda a sok elkeseredett pár közé, hogy na, itt vagyok én is, beálltam a sorba... Én azért jöttem, hogy megnézzék, minden renben van velünk és hazamegyünk és legközelebb pocakosan jövök!!!

Minden nap így ébredj és így feküdj le!!! Olvass a neten pozitív megerősítéseket, amikett egész nap mormolsz magadban!!! (Egészséges vagyok. Készen állok a terhességre. Megengedem magamnak, hogy nőként működjek minden szinten.Megérdemlem a boldoságot. stb) Egy pillanatra sem szabad megengedned magadnak a negatív gondolkodást!!!

2012. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!