Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 11-én voltam együtt...

November 11-én voltam együtt a párommal. November 15-én kellett volna megjönnie. De még a mai napig semmi. Csináltam már 3 tesztet negatívak lettek. Szerintetek lehetek még ettől babás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem amikor ilyen volt csúszva ugyan de megjött. Elméletileg lehet baba a dologban ha késői ovud volt. Viszont aktus után két héttel fogja ezt kimutatni a teszt is. Én azt tanácsolnám, december legelejéig nem jönne meg akkor hétfőhöz egy hétre keresd fel az orvosodat.

Ahoz, hogy a teszt is kimutassa a terhességet ahhoz két hét kell. Majd egy hét a beágyazódás és mire olyan szintre kerül a hormon szinted, hogy a teszt is érzékelné az még majdnem egy hét.

2012. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha november 11-én voltál együtt a pároddal, akkor abból az együttlétből te november 15-én még nem fogsz semmit tesztelni. Az együttlét után kb. 14 nap legalább kéne, hogy abból az együttlétből legyen baba. Ha voltál együtt a pároddal korábban, akkor abból lehet baba, hogy nem jött meg 15-én.
2012. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!