Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm már 2 hete...

A menstruációm már 2 hete késik. Tesztek júl.7 ig negatívak voltak. Egy hete szedem a norcolut gyógyszert azóta csak barnázok, de azt is keveset. Utoljára jún.28 án voltam együtt a barátomal gumi + hüvelytabival. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál. Ez volt a leletben:

Portio hátul, kp, nagy uter. antefl-ban környezet szabad, belőle kevés vérzés

UH-> az uter.55,5mm, cavuma kisssé tágult , 10x5mm benne folyadék látható, az endemetr.5 mm környezetében kórós nincs.

Most ez mit jelent. Ha mégis terhes lennék ami akor most lenne 2 hete ( mármint az h lefeküdtem a arátommal) akkor ezt kimutatná, vagy ez lehetne a baba :S nem szeretnék..

Vagy egyszerűen egy folyadéékkal teli göb? amúgy vérszegénységet állapítottak megmost nálam


2009. júl. 9. 13:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg a nőgyógyásztól, biztos eltudja magyarázni hogy mit jelent...
2009. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem vagy terhes :) csak egy verrel telt gob van ott bent . . . de ez okozhat miomakat a kesobbiekben menny vissza az orvosodhoz
2010. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!