Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hittem, hogy babás vagyok,...

Azt hittem, hogy babás vagyok, ma mégis megjött!?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem kérdés, de nem tudom kivel megosztani a problémám! Férjem dolgozik, nincs itthon senki, rokonokat meg nem akarom felhívni, hogy: ugyan menstruálok, nem jött össze a baba, vigasztaljatok már meg!

Szóval, bocsi, hogy beírtam, -és tudom, hogy sokan vagyunk még itt ilyen gonddal-, de ki kellett, hogy írjam magamból.


2012. nov. 24. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Valóban sokan vagyunk, nem is hinnéd, milyen sokan! De előbb-utóbb mindenkinek eljön a szerencsehónapja! :) fel a fejjel! Ez nem egy rossz hónap, hanem egy új esély kezdete!! Tudod, a ciklust is a mensi első napjától számítjuk! Ez nem az előző ciklusod vége! :) Hanem a következő, talán szerencse-ciklusod első napja!! Fel a fejjel! :)
2012. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy biztatsz! Ti babásak vagytok már?
2012. nov. 24. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap jött meg,ez volt a 6.próbálkozós hónapunk. Én is összezuhantam,de mára már jól vagyok,és bizom,hogy a következő hónapban talán ránk mosolyog majd a szerencse. Nem szabad feladni,előbb-utóbb mindannyiunkhoz megérkezik a baba,csak hinni kell benne-egyelőre báris ezt vallom..:)
2012. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,és én nem az első válaszoló vagyok..:)
2012. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is! Sajnálom, hogy Neked is megjött! De mostanra kicsit "összeszedtem" magam.

Azt számolgattam, hogy a következőnek december 24-én kéne nem megjönnie. Rendeltem az internetről ovu és terhességi tesztet is. Azt találtam ki, hogy 22.-e körül "elkezdem" csinálni a terhességi tesztet.

Ha összejön a baba: szeretnék egy power pointos kis filmet készíteni a Férjemnek, amiben lenne néhány közös kép rólunk, az élményeinkről, a kirándulásainkról, a nyaralásainkról, és utána kis váltással néhány babás kép, és a terhességi tesztről is képecske. Ha pozitív lesz a teszt, akkor lejátszom Neki ezt a kis filmet karácsony szent este. Szerintetek milyen ötlet? És akkor így tudná meg, hogy babát várok. (Persze ez csak akkor lehetséges, ha tényleg babás leszek!).

Vélemények, vagy ez nem jó ötlet, inkább szóban mondjam el, ha összejön a baba?

2012. nov. 24. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet!! Én is pont azon gondolkodtam,hogy a legszebb karácsonyi ajándék az lenne,ha a pozitiv tesztet adhatnám a férjemnek..:) Ovu tesztet eddig még nem használtam,de ebben a hónapban én is kipróbálom. Ti mióta próbálkoztok? Második válaszoló voltam megint.
2012. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az első hónap volt még csak. A videó nem is tudom, hogy hogyan jutott eszembe, de nagyon jó ötletnek tartom.

Most nézelődtem a neten, és az egyik diára ezt képzeltem el:

Szöveg: Drága Egyetlen Szerelmem! Hamarosan zajos lesz a lakás, valami fura, de leírhatatlanul gyönyörű hang zengi majd be az egészet.

Zene: ilyenkor indulna el a baba sírás (már találtam hanganyagot hozzá a neten).

Szerinted?

2012. nov. 24. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:

ÓÓó...sorstársak vagyunk!

Nekem is ma jött meg és Én is egyedül vagyok itthon csak a kettőnk között az a különbség,hogy mi már 3 éve próbálkozunk és a harmadik sikertelen inszemináción vagyunk túl...olyan szar(bocs) dolog ez!

Remélem túltetted magad rajta!Átérzem a dolgot..sajna az első sikertelen hónap is nagyon rossz és mind!

De nézd!Szedd össze magad új hónap ,új remény!

2012. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!