Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSÉG! Már írtam hogy mi...

SEGÍTSÉG! Már írtam hogy mi történt velem. Könyörgöm nyugtassatok meg hogy ha esemény után 2órával már bevettem az esemény utáni tablettát nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
Állítólag csak előváladék volt a gumiban, de én nem tudok már nyugodt maradni. Annyira félek, most mit tegyek? Ha tegnap előtt feküdtünk le és már holnp mgejön mert érzem akkor lehetek terhes, és már elvégezhetek egy teszet?
2012. nov. 25. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy terhes legyél:))
2012. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leszel terhes, főleg ha esemény utánit vettél be, és meg is jön! Aktus után 14-16 nappal tesztelhetsz, de negatív lesz! Nyugodj meg!
2012. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ha bevetted a tabit,akkor nem leszel terhes.

Én is jártam így. Kiszakadt az óvszer,mikor a barátommal együtt voltunk. Nálunk az egész sperma belém ment. Ez volt este 10kor,a tabit másnap reggel 9kor vettem be,és nem lettem terhes!!

2012. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2012. nov. 25. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

ha 72órán belül beveszed, nem leszel terhes, nyugi.

Tesztet akkor érdemes amikorra várod, de inkább miután aznap nem jött meg, azutáni napok valamelyikén. Amíg nem is esedékes a menzeszed, végképp ne idegeskedj!

2012. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is:) Akkor megnyugodok hogy nem vagyok terhes...csak nagyon megijedtünk..
2012. nov. 25. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tegnap volt szex (ráadásul nem is egészben benned ment el), utána 2 órával bevettél esemény utánit, és holnap meg is jön... teljesen esélytelen, hogy terhes legyél! Megnyugodhattok!
2012. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!