Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tablettát...

Esemény utáni tablettát vettem be, majd véreztem, május 9. -én kellett volna megjönni de nem jött meg azt mondták 18 mm az endometriumom, de nemvok terhes doki is megnézte, most kaptam progeszteront amitől megkell h jöjjön, de semmi. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:15
 1/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg az esemény utáni megkavarta a hormonjaidat. A progeszterontól majd akkor jön meg, ha abbahagyod. Vagyis abbahagyás után pár napon belül.

2012. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta megzavarta szerintem a hormonjaidat, hisz magas hormontartalma van.
2012. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! de nekem azt mondta egy igen jó orvos, hogy az esemény utáni tablettátol nem vastagodik az endometrium! és már megint nőtt...minden nap pár mm-t!
2012. máj. 16. 07:38
 4/8 Manka68 ***** válasza:
Szeded még a progeszteront? Mert az bizony vastagítja a nyálkahártyát.
2012. máj. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:
Még annyit, hogy azért egy tesztet érdemes lenne csinálni, biztos, ami biztos.
2012. máj. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csinált a doki vérből.és semmi.de még mindig nől az endometrium.de nem a progeszterontol, mivel h az endometrium vastagsága miatt irták fel a progeszteront.!! vszinű h még nem mutatja ki a terhességet a vér sem? de mégis lehetek az??
2012. máj. 20. 15:11
 7/8 Manka68 ***** válasza:
Ha vérvétel is negatív, akkor nem vagy az. A progeszteront mikor hagytad abba?
2012. máj. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csütörtökön, de már menstruálok ugyhogy semmi probléma! azért köszönöm! :))
2012. máj. 23. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!