Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, hogy az orvos...

Az normális, hogy az orvos csak egy érő tüszőt látott és csak az egyik oldalon?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy több tüsző érik egyszerre.

Ciklus 10. napján voltam uh-n, 10 mm-es volt a tüsző és 6 mm-es méhnyálkahártya. Ma vagyok a 16. napon és már szombat óta van tojásfehérjés nyákom. Az ovuteszten már látszik a második csík.


2012. nov. 26. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy is teljesen elég :) érhet több, de csak egy fog megrepedni úgy is (alapesetben). Ahol több tüsző érik, sokszor gyógyszeres rásegítés is szerepet játszik. Nincs ezzel semmi gond! :)
2012. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normál ciklusba egy szokott érni. Viszont az, hogy már látszik a második csík semmit nem jelent, csak ah egyforma erősek lesznek akkor lesz utána ovu.
2012. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen normális. Nekem Clostys hónapban (peteérést segítő gyógyszer) is csak az egyik oldalon volt érett tüszőm, igaz kettő volt. Ebből egy meg is termékenyült. :)

21hkm

2012. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)))
2012. nov. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!