Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? Mit csináljak?

Teherbe eshettem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A menszim ma jött meg,5 napos késéssel!szombaton éjszaka lefeküdtem barátommal és kilyukadt az óvszer...teherbe eshettem??azt hallottam h menszi elött és után 2-3 napig nem eshetek teherbe..nagyon félek!:(((
2009. aug. 17. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
es a fiud beled elvezet:O
2009. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

elso vagyok mert ha nem elvezett beled akkor nem hiszem hogy terhes vagy

hany eves vagy?

nem tudtal volna valahogy szerezni egy 72oras tabit?

2009. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bizony megeshet h teherbe estel .....
2009. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb valószínűséggel nem estél teherbe, mégis előfordulhat. Az én nőgyógyászom mindig azt mondta: "Az ördög sohasem alszik..., legalábbis nem akárkivel!"
2009. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok! 4 és fél éve vagyunk együtt barátommal,nem történt még semmi ilyen..és igen belémélvezett,mert nem vettük észre idöben hogy kiszakadt!szoval akkor megtörténhet???
2009. aug. 17. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Egymás után kétszer feltenni ugyanazt a kérdést???


Nem baj, leírom ugyanazt a választ MÉG EGYSZER!!!!


Nincs olyan, hogy menszi előtt és után 3 napig nem eshetsz teherbe. Ilyenkor kisebb ugyan a kockázat, de nem nulla. Pláne nem menszi után, akkor nemhogy kisebb, de egyenesen nagyobb!


Tudtad, hogy a hímivarsejtek egész sokáig életben maradhatnak benned? Az átlag 2-3 nap, de mértek már 8 napot is. Tehát a szex után egy héttel is teherbe eshetsz!


Gondolkozzunk együtt: a vérzésed mondjuk tart 5 napig. Rá három nappal lefekszel a barátoddal, ez a vérzésed 8. napja. Hímivarsejtek kerültek a méheden át a petevezetékedbe, ahol a megtermékenyítés történik. ha az elkövetkező egy hét alatt megérkezik ide egy pete is, akkor jó eséllyel teherbe eshetsz. és mivel a legtöbb nőnek a 14. ciklusnap környékén van tüszőrepedése, erre minden esélyed megvan.


Ha kilyukadt az óvszer, akkor 72 órás tabletta.

2009. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen. arról, hogy kilyukadt a gumi, nem tehettek, de egy 72 órás tabi beszerzése egyszerűbb és mind lelkileg mind fizikailag könnyebb mint egy nem kívánt terhesség...

és általában azok esnek így teherbe, akik még nem is gondolkodnak a babán, vagy még gyerekek, akik meg szeretnék, hőmérőznek, számolgatnak, a párjuk agyára mennek már azok meg várnak évekig feleslegesen.

szóval ez így szokott lenni, ugyhogy egy 72 órás nem árt, ha nem akartok gyereket

2009. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És rosszul tudod, menzi után 2-3 nappal lehet esélyes.
2009. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én második kistesóm is így született bár Ő megszakításos védekezés mellett mivel egy házasságban azért már úgy vannak vele a szülők, hogy ameddig még lehet addig miért ne, de nem tervezték. :) Édesanyámnak 2 napja múlt el a menstruációja akkor így amikor a következő hónapban késett, kizártnak tartotta, hogy menszi után két nappal ... és a pici most volt 1-én 1 éves. :) Nekünk ez öröm volt de lehet, hogy Neked nem lenne az szval ha nem szeretnél kisbabát akkor (bár nem jó szívvel mert sok a káros hatása) ajánlom a 72 órásat. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy mindannyian különbözünk van aki rögtön teherbe esik és van aki hónapokig, évekig próbálkozik és nem jön össze, erre nincs törvényszerűség. De szerintem ne kockáztass!
2009. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!