Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég fura helyzetben vagyok!...

Elég fura helyzetben vagyok! Lehetséges terhesség? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A párommal a menstruációm utolsó előtti 4. napján análisan szeretkeztünk. Sajnos beütött aminek nem kellett volna, és olyan helyre folyt a sperma ahova nem kellett volna. Én rögtön mentem a fürdőbe és forró vízzel megmosakodtam. Azt nem tudom, hogy belekerült e a hüvelybe! Rá 18. napra vagyis most sűrű vizelési inger tört rám, egyik napról a másikra. A peteérésem mindig félidőben szokott lenni, és most is volt folyásom akkor, mint mindig. Most eléggé bizonytalan vagyok, hogy mi is történik velem. Lehet, hogy csak felfáztam, mert elég sűrűn mászkálok mezítláb.
2012. nov. 27. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Csekély rá az esély....Hány éves vagy?
2012. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Mindig védekezünk amúgy, pont akkor nem... sajnos. egyenlőre még nem akarok babát, és nagyon nem jönne most jól ha beütne. Mindenki azt mondja, hogy bármikor teherbe lehet esni. Nem egy olyat hallottam, hogy menstruáció alatt esett teherbe, ezért félek!
2012. nov. 27. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sperma nem olyan okos, hogy bemásszon a hüvelyedbe. Ha csak épp oda fojt a környékére, az még nem jelenti azt, hogy terhes leszel. Anális szexnél pedig mindig gumit kell húzni, mert sokféle bacit össze lehet szedni.
2012. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!