Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban elek, es nem tudom...

Vilia kérdése:

Angliaban elek, es nem tudom mit tegyek mert allandoan gorcsolok, munkabol korabban kell hazamennem mert nem birom vegig csinalni. Valaki volt vagy van hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Orvosnal voltam kozolte semmi problema maradjak tovabb, ne menjek haza es nyugodtan emelgessek akar 10 kg-kat is.

Ha gorcsolok szedjek be fajdalom csillapitot, ha nem hat akkor is maradjak es csinaljam a munkam. De en felek h a babanak evvel akar arthatok is. Van valakinek valami otlete, tapasztalata evvel kapcsolatban? Elore is koszonom a valaszokat.



2012. nov. 8. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

hát igen, angliában tényleg fura szokások vannak.

emelgetni meg nem kéne, persze ha muszáj akkor más de nem kéne főleg az első időkben.

és gyógyszerrel sem tömjed magad, szedj magnéziumot, terhes vitamint


és tudod mit? hagyd a fenébe ezt a munkakört, különben hamar vetélés lesz a vége...

2012. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is Angliában élek és pont ebben a helyzetben voltam. Gyári munkát végzek, emelek stb és a terhességem elején nagyon görcsöltem, fájdalmaim voltak, sírva mondtam a midwife-nak aki csak annyit tudott mondani,'ez teljesen normális, ha fáj vegyek be fájdalomcsillapítót'. Elmentem a gp-hez és mondtam neki, hogy ez nem normális dolog stb és kiirattam magam 2 hétre.

A pihenés után sokkal jobb volt!!

Az a baj itt Angliában, hogy nekik az a normális, hogy a szülésig dolgozzál... én 2hónappal korábban elmentem maternityre és mindenki beszólt, hogy nem értik miért megyek el ennyire korán, miért nem bírom a melót...

A munkahelyeden beszélj a managereddel és kérjél tőle könnyebben végezhető munkát. De már alapból a managerednek kell írnia egy tervezetet a munkavégzéseddel kapcsolatban.

Szerintem irasd ki magad 1-2 hétre, pihenj, és utána beszélj a főnökkel hogy könnyítést kérsz.. NEM utasíthat vissza!

Boldog babavárást és ne idegeskedj :)

2012. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Én is itt voltam terhes és szültem 2x is két munkahelyről. Mindkét helyen adtak pihentetőbb munkakört. Kérd meg te is a főnököd.

Az emelgetéssel sincs baj, gondolj bele ha valaki a többedik gyerekét várja a nagyobbat emelgetni kell.


Nekem az a fura hogy otthon mindenki elmegy táppénzre mert terhes.

2012. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most kezdem a 20. hetet a babaval, es furcsalom h nem szuntek meg a gorcseim, amugy agencyvel dolgozok es mikor mondtam h terhes vagyok konnyebb munkat szeretnek, a heti 5napot lecsokkentettek 1re max 2 re, evvel megint nem voltam kisegitve mert igy penzben hatalmas kieses volt, de ugy voltam vele, mindegy mert a baba az elso. Ma bementem az orvoshoz, h nem egyszer haza kellett mennem mert iszonyat begorcsolok. Egyszeruen nem tudta megerteni, h nem vagyok jol, kozolte ez normalis.

A munkaltatom se nezi jo szemmel h elkuld dolgozni, es korabban hazakeretozok, mert csak agencyvel dolgozok.

Egyszeruen nem tudom mi tevo legyek, az orvos nem ir ki meg egy hetre se.

2012. nov. 8. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Valts gp-t.
2012. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!