Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüneteim alapján bízhatom a...

Bobcsike kérdése:

Tüneteim alapján bízhatom a babában?

Figyelt kérdés

A termékeny napjaim ebben a hónapban 11. 17. - 11. 22.közé esnek a számítások és előzetes jelek alapján!

Együtt voltunk a Párommal 15-16-17-18-19-én /ezt követően utazott vissza külföldre/

Nekem azóta folyamatos mellfeszülésem van, gigantikus méretek, és állandó intenzív alhasi fájás, szurkálás!

Nov. 4-én kell nem megjönnie?

SZERINTETEK??



2012. nov. 27. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább december 4, nem?


Egyébként: ne bízz benne még, mert marha nagy lehet a csalódás. Nekem 4 napot késett, mindenféle "tünetem" volt ( még émelygés és lehetetlen dolgok kívánása is) a 3. negatív teszt után ma meg is jött. Próbáld nem figyelni magad ( bár nagyon nehéz) és csak aznap tesztelj leghamarabb, amikor meg kellene jönnie. De majd írd meg mi lett, végül is 50-50 az esélye :).

2012. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet pszichésen produkálni minden tünetet. Ha nem jön meg 4-én, tesztelj, addig fölösleges.

Hajrá:)

2012. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Elnézést elírtam, valóban dec. 4-én lenne majd esedékes! :-)

Nem figyelem magam célirányosan, csak elég erőteljesen fáj a hasam és feszül, szúr a mellem!!! :-((

Írok mindenképpen! :-D

2012. nov. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!