Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Turkálóban lehet kapni kismama...

Turkálóban lehet kapni kismamaruhát?

Figyelt kérdés
soha nem jártam még turkálóban, kíváncsi lennék hogy kismamaként találok-e magamra megfelelő méretű ruhát. 22 hetes vagyok, a pocakom már látszik.
2009. aug. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kapsz ott is, de nézz körül a teszveszen pl. Ott is sok jó kismamaruci van. Én mondjuk nem vettem, de adtam el és tényleg van mindenféle.
2009. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma láttam igaz itt Csepelen a Kincses Sziget nevezetű turiban elég jó nacik,ruhák és felsők voltak. De szerintem az Angol turikban biztos van és elég jó áron!
2009. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Én is csepeli vagyok. Ebben a turkálóban kismama ruhákat is láttál?
2009. aug. 19. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,nem rég jöttek,a bébi ruhák mögött voltak egy nagy kosárban!
2009. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma bukkantam rá egy nagyon szuper kismama és babaruha boltra. XVIII. ker. Üllői u. 751. A Béke téri villamosmegállónál van. Rengeteg minden van, számtalan kismamanadrág jó áron, és iszonyatosan szép kisbaba ruhák..... Hétfőn zárva, egyébként minden nap mehetsz.Én az egész kismama ruhatáramat, és ami a babának kell ott fogom megvenni, mert nagyon elégedett vagyok vele.
2009. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!