Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Növekvő pocakotokra hol...

Növekvő pocakotokra hol vettetek kismamaruhát? Hol éri meg leginkább vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én turiban vettem.
2011. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Turi
2011. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vatera
2011. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
H&M - drágább mint a turi, de olcsóbb, mint a kismamaboltok és nagyon jó, fiatalos dolgaik vannak;-) vateráról én nem rendelnék, azt nem tudom felpróbálni, sem visszaküldeni ha mégsem jó.
2011. jún. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En is a H&M-ben vettem. Az elottem valszolo jol leirta az okokat miert erdemes uzletbol es nem netrol rendelni. Raadasul minosegre is jok. Bar ha van a kozeledben turi, ahol talasz kismamaruhat, akkor erdemes ott is korul nezned. Esetleg vegyel par nadragot, amit varronovel attudsz alakitattni.
2011. jún. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A C&A-ban vettem a kismama cuccaim nagy részét.

Néha akciókat is ki lehet fogni, olyankor kínais, turis áron lehet hozzájutni a ruhákhoz (2500 Ft körül/darab).

Érdemes néha benézni!

Nem akciósan is tűrhetőek az árak egyébként.

2011. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel mellben extrém nagy vagyok, így kínkeservvel szedtem össze a ruhatáramat. C&A, H&M - főleg az elsőt szeretem, de iszonyatosan fáj kiadnom ennyi pénzt. Találtam egy jó kis turit, HelloMami a neve, Pesten a Visegrádi utcában van. Valamint most bukkantam rá a világ legkedvesebb eladójára/varrónőjére a Baross utcában, a Maternelle boltban. Kis szériában varrnak, nem is olcsó kategória (bár ha meggondolom, a fent említett két boltban is fizetek ennyit, ha nem többet), viszont bármit megvarrnak saját elképzelés szerint is, rád igazítják a már meglévőt. Ja, és nem tukmálós bolt, hogy mindegy milyen szarul áll, csak vedd meg. Simán megmondja a hölgy, ha nem jó a fazon, tökéletesen eltalálja, mi áll jól az embernek. Na jó, kissé belelkesedtem :)))
2011. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem 3 kismamagatyót 5500 Ft-ért ugyanattól, így 1 postaköltség volt csak. Boltban egyet se kapsz ennyiért. Mivel lemérik a nadrágokat, így nem is kell próbálgatni, elég ha fogsz egy centit...
2011. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vatera, kínai.

PL. pesten az Ázsia centerben 6000-ért egy farmert a 15. héten. Az kb a 34ig jó is volt, azóta meg olyan meleg van, hogy nem is kísérletezek.

Ha nem akarsz vagyonokat költeni erre a pár hónapra, akkor nézd meg a kínaiakat. PL. olyan hálóing+köntös, ami alkalmas a szoptatásra is, 3000-ért van ott. Én meg örültem, hogy rendeltem 5000-ért, mert a fehérneműsnél egy nagymama fazonú hálóing (csak mert volt rajta egy gólya meg 3 gomb) 6000ft körül volt. Köntös meg 10-ért....


Pólókból nem vettem kismamásat, csak hosszabbakat, pl kikben. Kb 1000 volt darabja.

Nadrágból meg lehet pamutpasszésokat kapni, az sem kismama gatya, így 1500 volt (fishbone).

Vettem egy nyári ruhát, 2500 (kínai)


egyébként sem voltam márka függő, de erre a pár hónapra meg pláne nincs szívem annyit költeni.


Ja és varrattam egy gatyát... Na az 5000 körül volt, de nem tökéletes...

2011. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én egy varrónőnél vettem, aki viszonteladásra varr, de árul 1-1 darabot is
2011. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!