Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha másfél hete teherbeestem...

Ha másfél hete teherbeestem akkor vannak olyan apró jelek, amik a megtermékenyülésre utalnak?

Figyelt kérdés
pl. feszes has, vagy érzékeny mell?
2009. aug. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

hááát...én úgy tudom h kb 2 hét után jönnek a tünetek először.

persze lehet h nálad kicsivel hamarabb jelentkezik...de inkább tesztet vennék, mert ez így csak találgatás...

2009. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb a 4 héten fejeződik be a beágyazódás.Tehát előtte bármilyen tünet csak képzelt.

Én mikor terveztük a babáinkat,rendszeresen minden hónapban voltak terhességi tüneteim akkor is mikor nem sikerült teherbe esnem.

Nézz körül itt,követheted a baba fejlődését hétről hétre:

[link]

Sok sikert

2009. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a nőgyógyász megtudja ilyen korán állapítani?
2009. aug. 17. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Vérvétellel igen. Ultrahangon még nem.
2009. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász is tesztet csináltat,és megvizsgál.Ő azt tudja kézi vizsgálattal megállapítani,hogy meg van-e nagyobbodva már a méh,abból következtet a terhesség korára.

Uh-al 5-6 hetesen már a petezsák látható.Nálunk az első uh-t 12 hetesen végzik,van ahol előbb is csinálnak.

2009. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én abból sejtettem hogy babát várok, hogy a szokásos menzi előtti tünetek mellett jelentkezett az iszonyatos fáradtság már 1 héttel az ovulációm után. Reggel 8-kor keltem, de már 11-kor elaludtam volna. És persze este 8-kor is már aludtam. De csak ez az egy volt ami szokatlan volt.

De mindenkinek másmilyen a szervezete, azt csak Te tudod, hogy mi az ami más a szokásoshoz képest..

2009. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!