Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett peteérésem/ovum...

Mikor lehetett peteérésem/ovum a görbém alapján? Nem igazodok ki rajta.

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek segíteni, mert teljesen tanácstalan vagyok.

Az ovu tesztem a 19. napon kezdett erősödni, előtte szinte semmi nem volt, akkor pedig kicsit volt halványabb, mint a kontroll, folyásom is bőséges volt, fájtam is.

A 28. nap körül tök száraz voltam, nem is fájtam, és mégis akkor kezdett el emelkedni rendesen a hőm.


[link]


Szerintetek mikorra ne várjam, mikor lehetett pé?


2009. aug. 17. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A görbédből és a nyákodból számomra a 21. nap jön le, mint lehetséges ovuláció. Aznap kezdett emelkedni a hőd, és aznap romlott le a nyákod minősége.


ha a hőd nem esik le, hanem fenn marad, esetleg még feljebb kúszik, akkor trifázisos görbe lesz, ami babára utal. :-) De ez még nem biztos, hiszen csak egy napi nagyon magas hőd van.


Kb 2 nap múlva már tesztelhetsz.

2009. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A mai értékkel a görbém:


[link]


Várom a további véleményeket :)

2009. aug. 18. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!