Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos mensi, és az is...

2 napos mensi, és az is késéssel, lehet baba?

Figyelt kérdés
Miutàn kèsett 2 napot,estére megjött. Másnap normális vèrzés,aztàn harmadnap semmi. A 4. Napon épphogy pár cseppnyi barna folt. Az egy napos vérzés idején rendkivül erös szèdülés,aztàn màsnap émelygés. A mellbimbóim duzzadtak. Napközbe idönkènt alhasi szúrka,erösebben èrzett szagok. Baba lenne?
2012. nov. 27. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baba,ha megjött,de ha te úgy érzed,akkor csinálj egy tesztet!
2012. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor nem vagy terhes.
2012. nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős mensid volt, vagy legalábbis rendes vérzés (még ha 1 nap is) akkor szerintem sem vagy terhes. De én pl az első kimaradt mensinél 10 napig nagyon enyhén barnáztam. De az tényleg csak 1-2 csepp volt naponta. 9 hkm
2012. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálam az émelygés a 6. héten kezdődött... a szédülés meg csak most a 9. héten.
2012. nov. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt. De vedd figyelembe, ha esetleg volt is babád, a teszt kb 6-8 napig még mindig mutatja a hcg-t a szervezetedben!
2012. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Holnap kiderül mi van velem,megyek dokihoz.
2012. nov. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!