Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után lehet olyan tünet, mint mikor valaki babát vár? Baba lehetséges vagy csak a hormonok állnak helyre?

Figyelt kérdés

Októberben hagytam abba a gyógyszert, novemberben rendesen meg is jött a menstruációm. Ovu táján voltunk együtt, mondván, hogy ha jönni akar, uis jönni fog a baba.

A tünetek nem egyértelműek. Lehet csak a hormonok állnak be? mert a teszt nemvárt előtt 3 nappal még negatív volt.

Érzékeny mell, puffadás, megjön érzés már ovu óta.

Még nincs bébibogyónk, de szeretnénk. Köszi előre is.



2012. nov. 28. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak tüneteim,és valóban baba volt.
2012. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mik voltak a tünetek? Mondjuk a nemvárt napján?

Honnan a bús fenéből lehet azt tudni, hogy most akkor megjön (így a gyógyszerletétel után...), vagy pl azt, hogy akkor rendben a ciklus. Tabiszedés idején persze 28 napos volt, de utána mennyi... A tabiletétel után legközelebb 30. napon jött meg. Most a 28-on olyan görcseim vannak, de semmi egyéb.

Hasonló tapasztalat?

2012. nov. 29. 13:31
 3/5 anonim válasza:
Nekem másfél év kellett mire összejött a baba a fogamzásgátlo abbahagyása után. Már majdnem feladtuk de milyen jo h.nem tettük. A kislányom most 5 és fél éves. Vettünk egy törpemikroszkopot a gyogyszertárban, ezt szivből tudom ajánlani neked is ha mégsem jött volna most össze a babátok. Ennek a segitségével derült ki, h. azért nem sikerült sokáig mert nekem nem akkor volt peteérésem ami a nagykönyvben meg van irva, hanem 1 héttel a mensi előtt. Mindanom se kell a használatával 1re sikerült.. 2000ft körül volt akkor de megérte! Sok sikert a babaprojekthez! Oh majdnem elfelejtettem nekem is rendes mensis tüneteim voltak de volt egy fura megérzésem h.összejött a fura fémes szájizem miatt. Ha segithetek vmilyen tanáccsal szivesen teszem csak irj privibe. :)
2012. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves Hozzászólók!

28 napban gondolkodva, az lejárt 30-án, ha 30 napban gondolkodunk, akkor az lejárt ma...

X-epil teszttel megpróbálkoztam ma reggel, és hát...

Nem mondom, hogy olyan intenzitású a kiscsíkom, mint a kontroll-csík, de nem is kell nagyítóval kutatni!! :)

Az öröm még halk és szolíd mint a pici csíkocskám, de nagyon nagy boldogság...

Köszönöm, hogy írtatok! Kívánok mindenkinek egészséget, boldogságot!

2012. dec. 3. 08:26
 5/5 anonim válasza:
Az első tesztnél nekem is csak halvány csíkocska volt! ( attól az még pozitív :) ) Sok boldogságot és egészséget!! Az utolsó válaszoló voltam.
2012. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!