Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes orvoshoz mennem? 8...

Érdemes orvoshoz mennem? 8 napja késik, a teszt negatív, de semmi jele annak, hogy meg akarna jönni.

Figyelt kérdés
Folyásom vagy krémes vagy teljesen száraz. A melleim fájnak és néha a hasam is szurkál. Előre köszönöm a váaszokat!
2012. nov. 28. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a mensi kimaradása után már pozitív volt a teszt.

Szerintem babád lesz.Várj pár napot majd még egy teszt.

2012. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez igazából bármi lehet. Nekem menszi előtt is ezek voltak a tüneteim (mellem fájt, folyás vagy volt vagy nem, hasszurka), így nehéz megállapítani, hogy ez épp terhességi, vagy menszesz előtti tünet. Az is lehet, hogy később volt ovulációd, és ezért késik, és a napokban megjön. Nekem volt, hogy 40 napra jött meg, kicsit eltolódott az ovulációm.
2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék a dokihoz.Ez a késés már elég sok, és a tesztnek már ki kellett volna mutatnia.
2012. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!