Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki úgy, hogy...

Nyuszóka3 kérdése:

Járt már valaki úgy, hogy több mint egy hete késett a mensije, teszt negatív és mégis terhes volt? Párommal nagyon szeretnénk babát, és 3 tesztem - lett.

Figyelt kérdés
Feszült a mellem 3 napig és olyan érzésem volt,hogy mindjárt megjön,de ez elmúlt és azóta semmi.Holnap megyek orvoshoz,de félek a választól nagyon.Ha valakinek van valami ilyen tapasztalata kérem írjon...Köszönöm szépen.

2012. nov. 26. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvártól 1hétre még negatív rá 2 hétre erős pozitív.
2012. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.Remélem így lesz :-)
2012. nov. 26. 12:27
 3/23 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót kérdeztem minap,csak nem késett még 1hetet...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A válaszok miatt linkeltem.
2012. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Már böngészem is.
2012. nov. 26. 12:33
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem így volt az első terhességemnél. A menstruáció elmaradása után a 2. héten is csak halvány pozitív volt. Sajnos nekem ő nem maradt meg, de nem azért, mert csak későn mutatta ki a teszt :-(
2012. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is volt egy ilyen.8 hetes terhességnél vetéltem.Ez kegyetlen érzés.Most reménykedem benne,hogy összejön a babóca.Csak nem értem,hogy ha terhes vagyok miért nem mutatja a teszt ha meg nem miért nem jön meg.Mindig pontos szokott lenni.
2012. nov. 26. 12:52
 8/23 anonim ***** válasza:
3as vagyok,én küldtem a linket,én is pont igy vok vele. "Nem probléma" ha nincs baba,csak akkor jöjjön már meg,h tudjam mi a helyzet és ne azon görcsöljek a negativ teszt miatt,h esetleg más a baj.valszeg nem akkor lehetett az ovunk,amikor mi gondoltuk és a teszt még nem mutatja ki,v cs szórakoznak velünk,hátha mégjobban beleéljük magunkat....
2012. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Te vársz még a dokival?Mikor tesztelsz legközelebb?Van valami terhes tüneted?
2012. nov. 26. 13:10
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha kibirom akkor hétvégéig várok a tesztel,ha addig sem jön meg és a teszt megint negativ akkor irány a doki,m akkor már úgyis csak idegeskednék. Vannak/voltak jelek,hányinger,pár napig nagyon érzékeny volt a mellem,pedig sose szokott,na meg 2-3napos derékfájás,az is elég erős volt,pedig azt sem szoktam érezni. Mindig könnyen átvészelem a mensit és ma is eléggé szurkál,pedig szintén nem szokott.....ezért gondolom,h van baba,v cs egyszerűen igy 26évesen kezdem majd a szenvedést a mensivel.:/ És neked?
2012. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!