Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mellfeszülés,...

Lehetek terhes? Mellfeszülés, izomfájdalom, láz, hasmenés.

Figyelt kérdés
Egy hete voltam együtt a párommal, védekeztünk, de nem az aktus teljes ideje alatt. Most kb 2 napja vannak ezek a tüneteim. Ez lehet terhesség vagy csak szimpla vírus? Még korai lenne tünetelni, nem?
2012. nov. 29. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és én nem igazán értek ehhez a peteérés, naptárfigyelés dologhoz, de ha valaki érti ezt, akkor elmondom hogy nov. 14-től 18-ig volt az utolsó menszim
2012. nov. 29. 18:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj a teszteléssel a nem várt mensid idejéig legalább, a legelső próbálkozásunkkor én is beképzeltem magamnak mindenféle tünetet. Kitartás! :)
2012. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem csak beképzelem, mert igazából nem terveztünk még babát, szóval nem figyelek szándékosan ilyesmit... eddig meg voltam róla győződve hogy csak valami vírust szedtem össze, csak valaki megemlítette, hogy akár terhes is lehetek, azért kérdeztem... 2 napja fáj a hasam nagyon, hasmenésem is van (nekem menszeszkor is szokott lenni, nem tudom hogy az mennyire normális), tegnap is illetve most is így estefelé belázasodok, fájnak az izmaim és feszül a mellem... nem hallottam még róla, hogy valakinek hasmenés lett volna a tünete, de most hogy utánaolvasgattam, az időpontok stimmelnek is, hiszen pont egy hete voltunk együtt, a beágyazódás ugye kb 5 nappal az aktus után történik... nem tudom, hogy most mi van. és a következő menszeszem még nagyon sokára várható... (dec 14) tényleg nem tudom...:S
2012. nov. 29. 18:53
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és tegnap óta a fejem is majd szétreped. ez inkább tűnik vírusnak, nem?
2012. nov. 29. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek inkább vmi betegség tünetei.
2012. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rendes lázad van?38°? vagy csak 37 vmennyi? mert ha 38 alatt van akkor az tényleg lehet terhesség
2012. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és nincs hőmérőnk... de szerintem 37,5 és 38 között van valahol
2012. nov. 29. 20:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma pecsételő vérzésem volt....:S
2012. dec. 4. 01:43
 9/9 anonim válasza:

Lett végül baba?

Nekem most ugyanilyen tüneteim vannak, csak én egyáltalán nem szeretnék babát,csak 19 vagyok.

2018. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!