Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utáni héten...

Menstruáció utáni héten hasmenésem volt, gondolom a tabletta kiürült (előtte kb.1,5 órával vettem be), utána való napokban voltunk együtt. Van esélyem a terhességre? Kb jó fél éve szedem a gyógyszert.

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egy alkalom elég-e hozzá. Nekem két egymást követő nap volt hasmenésem, már évek óta szedtem fog.gátlót, eszembe sem jutott, hogy őszinte legyek. Teherbe estem. Elment a 7. héten, de más miatt, nem a gyógyszer miatt. Szerintem figyeld magad. Nem esélytelen, ahogy ezt a tájékoztatója is írja!
2012. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha az első héten marad ki gyógyszer, könnyen teherbe lehet esni.
2012. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Volt másnap is hasmenésem, de akkor a gyógyszert akkor vettem be mikor már kiürült belőlem minden.

2012. jún. 13. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha beveszed a gyógyszert és 4 órán belül hánysz vagy megy a hasad, akkor az nem szívódik fel. Ilyenkor be kell venni valami gyógyszert, hogy elmúljon a probléma, és pótolni a fogamzásgátlót. Ha nem pótoltad a kimaradt szemet, és utána védekezés nélkül voltatok együtt, akkor lehetsz terhes. Az első héten nagyon figyelni kell erre! A másodikon nem gond, ha 1 (!) gyógyszer kimarad és 24 órán belül beveszel 2-t, az utolsó héten pedig, ha elfelejted, nem kell tovább szedni, és majd megjön a megvonásos egy kicsit hamarabb. Teherbeesés szempontjából az első héten kimaradt tabletta nagyon rizikós.
2012. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a hasam még nem fájdogálhat attól?Mármint ha esetleg terhes lennék azt még nem igen érezném.
2012. jún. 16. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
HA egy nap is eséjes hogy nem szívódott fel a gyógyszer, akkor érdemes az egész hónapban máshogyan -is- védekezni. Ezt fontos betartani, és akkor nem lehet gond. Ilyenkor nem elég a megszakított közösülés, gumi kell, vagy valami hasonló. De ne izgulj, azért kicsi a valószínűsége a dolognak. Mindenképp tesztelj majd ha itt az ideje!
2012. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elvileg jövőhét vége felé kell megjönnie, remélem, hogy jelentkezik, még később szeretnénk gyereket.Majd írom a fejleményeket.
2012. jún. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!