Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mikroszkópom fele páfrány...

Ha a mikroszkópom fele páfrányos, fele meg másmilyen, akkor ez azt jelenti, hogy még nincs peteérésem? Csak akkor van peteérés ha már teljesen páfrányos? Vagy hogy van ez most?

Figyelt kérdés
Még csak a ciklusom 7 napján tartoik.Létezik, hogy ilyen korán van peteérésem ,ha clostit szedtem?Akkor nem a 14. nap körül kéne lennie?
2008. máj. 26. 18:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Hőmet nem mérem, a nyákom viszont szinte mindig krémes, mióta clostit szedek, szóval nem tudom megállapítani:-(
2008. máj. 26. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
A mikroszóp úgy kezdi el mutatni, hogy elöszőr csak egy része páfárnyos (kb. 2 nap is lehet), aztán fele-fele és végül nagyon erőteljesen. Min 6-8 napig tart ez. Viszont arra még én sem jöttem rá, hogy ezek a napok közül pontosan mikor van peteérésem... Nekem 29 naposak a ciklusaim és a 10. napon kezdte el a kicsit páfrányosodást.
2008. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Egyébként most is megnéztem,de egyáltalán nem páfrányos. Szóval nem tudom, hogy mi van.
2008. máj. 26. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hagytam a mkroszkópot a francba! Mindig mást mutatott. Vettem tesztcsíkot sokkal egyértelműbb és a papírcsíkot ketté is lehet vágni, öt van egy csomagban tíz lesz belőle!
2008. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!