Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, van itt olyan, akinek...

Lányok, van itt olyan, akinek a tesztje poz. és mégsem volt terhes? Olyan van, akinek poz. A tesztje, de barnás, rózsaszínes folyása van és fáj a háta? Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés,de annyi mindent hall az ember.
2009. aug. 18. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony terhességre utal... Meglepődnék, ha nem lennél az. Pozitív irányba nagyon ritkán csal.
2009. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív irányba nem csal a teszt, mert magátol nem lesz hcg. olyan lehet hogy beágyazódott de közben levállik és egy spontán korai vetélésed lesz, ezt pár évvel ezelött mikor még nem volt teszt vagy nem voltak ennyire érzékenyek ki sem mutatta, max megjött és ennyi.

De lehet barnásod, és még is terhes vagy.

2009. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha időben jól látható pozitív a teszt (nem időn túl és nem csak a helye mert manapság mindenki ilyet lát) akkor valószínű hogy terhes vagy!

Nekem olyan volt, hogy annó a clearblue időn túl (kb fél óra) lett hajszál vékonyan pozitív, és nem csak egyszer, és csak barnáztam menzi helyett. Majd kiderült hogy PCOS-em van. :( De, mivel a tesztek időn túl adnak hamis pozitív eredményt, a barnázás azért volt mert nem volt tüszőrepedésem...Nálad nem kell ilyen miatt aggódni.

Így igaz még doki nem igazolta, de szerintem gratulálok!

Egy kismama

2009. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt időn túli,szépen látható a két vonal,jó pár embernek megmutattam,mert azt hittem,hogy csak oda képzelem,de ők is látták!Holnap este kell dokihoz mennem,ott minden kiderül,alig várom!Köszööm a válaszokat!Sok sikert mindenkinek!!!!!!!!!Vigyázzatok magatokra!
2009. aug. 18. 18:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,még ma is látszott a csík(tegnap reggel teszteltem),de mostanra már halványodott
2009. aug. 18. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták,hogy hamis pozitív teszt nincs,a pozitív babát jelent.a barnázás viszont nem mindig jó,én gyógyszert kaptam rá.ma vagyok 24 hetes.
2009. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3-ik vagyok. Akkor ez tuti baba! Tényleg gratulálok!

:):)

Vigyázz magatokra!


Utolsónak: Téves pozitív teszt csak akkor lehet ha időn túl jelenik meg, ill. rajta van a tájékoztatón az is mi produkálhat még hamis eredményt. De most nem ez a téma. :)

2009. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,holnap este olyan 21:00 körül megírom,mi volt az orvosnál!!!!!
2009. aug. 18. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
szia lett babád?
2010. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!