Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barnázás mensi jele,...

Ha a barnázás mensi jele, akkor leesik a hő vagy akkor is fent marad és csak a tényleges vérzés napján esik le? Azért kérdezem, mert én 4- 5 környékén nem várom és most 2 napja barna váladék van a tamponon. Bugyin semmi.

Figyelt kérdés
nem tudom mikor volt pontosan tüszőrepedésem egy biztos nov. 20án hüvelyi uh 18mm dom. tüsző a jobbo-ban...a doki azt mondta már aznap akciózzunk a mensi ciklusaim kb. 24-25 naposak.

2012. dec. 1. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
pontosítva dec. 4-5-én nem várom
2012. dec. 1. 18:56
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen sokszor, h bugyin még semmi, de a tampon már barnás volt, ilyenkor másnap jött a niagara.
2012. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen de már 2 napja ez van :( hát a remény hal meg utoljára amíg nincs vér én bízok a babócában :)
2012. dec. 1. 21:01
 4/6 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a választ ..
2012. dec. 1. 21:01
 5/6 anonim válasza:
barnázásra tampon? gratulálok plázalány
2012. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a plázákat nagy ívben elkerülöm....a tampont pedig miután betettem ki is vettem....mert úgy gondolom jobb mint a kezemmel nézegetni magam.....egyébként ha értelmes válaszod nincs akkor jobb lenne ha nem kommentelnél....azóta már megjött de azért utolsó köszönöm a segítő tanácsot ! Kommunikálni tudni kell....:)
2012. dec. 7. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!