Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vtam még nőgyogyászznál....

Nem vtam még nőgyogyászznál. Menzeszem 28 napra jön meg, nincs semmi probléma, peteérésem van a hőmből itélve. Vérkêpem rendben. Ha majd babát akarok, előtte elkell menni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint soha életedben? Hány éves vagy? Arról hallottál, hogy rákszűrés??? Arra illik évente elmenni...
2012. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24 vagyok..azért nem vtam mert nem tartottam fontosnak,mert minden rendben van velem..de lehet ujragondolom..
2012. dec. 2. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ne legyen probléma, de te nem tudhatod, hogy minden ok-e veled. AZért kell elmenni pl. rákszűrésre.
2012. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"azért nem vtam mert nem tartottam fontosnak,mert minden rendben van velem"


Hát pont az a lényege a rákszűrésnek, hogy még az olyan bajt vegyék észre, aminek nincs tünete!!

Ha már bajod van, akkor b.szhatod.


Gyerekvállalás előtt nem kell elmenni, ha nincs gond, de 24 évesen évente el kellene járni rákszűrésre!

Legyen már eszed...

2012. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, mire anyuka leszel , megjön az eszed és kicsit magad miatt is felelős leszel.
2012. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mikor legelőször voltam rákszűrésen kívül kenetet is vettek és kiderült, hogy tünet nélküli fertőzésem van. Nem csak baba miatt kell nőgyászhoz menni, aki aktív szexuális életet él annak évente 1x illő menni.
2012. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!