Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hónapja próbálkozunk babával...

6 hónapja próbálkozunk babával, de nem jön össze, voltam nőgyógyásznál aki szerint semmi gond nincs, és minden rendben van. Van valakinek hasonló probléma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Párodnál is minden rendben van?
2012. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat volt?
2012. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a 11. hónapban jött össze, mi 1 év után akartunk menni kivizsgálásra. Ezek szerint nem volt nálunk semmi probléma. Mindig peteéréskor próbáltunk együtt lenni, de akkor is csak 30% a fogantatás esélye. Sajnos amit írni tudok, főleg így, hogy titeket (?- téged) már kivizsgáltak, hogy türelem. Tudom, ez nem megnyugtató, de igazából azon kívül, hogy nem stresszelsz rá, és együtt vagytok, mást nem tudsz tenni. Én még csináltam egy kis méregtelenítést, és ittam cickafark+palástfű teát. Nem mondom, hogy segített, mert nem tudom. Nekünk ennyi idő kellett, hogy sikerüljön. Szerintem 6 hónap után még ne keseredj el!
2012. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Barátnőmék 1 évig próbálkozotak, aztán nőgyógyászt váltott, aki elküldte egy hormonvizsgálatra, kiderült hogy magas a prolaktin szintje, kapott rá egy 300 Ft-os gyógyszert, és a következő hónapban terhes is lett.

2012. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendszertelenül jött meg, páromnál is volt egy kis gond. Nekünk 8 évig tartott!!!, mire összejött a kislány. Ja, és kellett egy olyan orvost találni, aki hajlandó kivizsgálni. :) Előtte ugyanis olyanok kezeltek, akik vagy fogamzásgátlót akartak felíyrni, vagy azt mondták, várjak x hónapot, ha nem jön meg, menjek vissza. Akkor mondtam, erre közölték, h x nónap múva megint. Az utolsó doki végre elküldött laborba, és van egy kis hormongondom, így meddőségi laborba küldött. 1 hónap múlva kiderült, hogy terhes vagyok. ( nem voltam a kp-ban, spontán baba)
2012. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Kitartás!
2012. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TMMS válasza:

Az első gondolat mindig az, hogy a nő testében keresik a hibát, pedig az esetek jelentős hányadában a férfi ivarsejtekkel van a probléma.

Az életmód és a káros anyagok halmozott bevitele megzavarhatja bizonyos szervek működését, ami hormon szinteket befolyásolhat. Dohányzás, alkohol fogyasztás, rákkeltő tartosító és élelmiszer módosító szerek életképtelenné teszik a hímivarsejteket is.

Nem biztos, hogy rögtön gyógyszer kell, ami ugya megint csak vegyszer és méreg...

2012. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!