Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye a stressz nagy hatással...

Ugye a stressz nagy hatással van a teherbeesésre?! Változtassak munkahelyet?

Figyelt kérdés
9.hónapja próbálkozunk,sajnos még sikertelenül! Nem szerettem volna semmilyen módszerekhez folyamodni,gondoltam jön a baba ha jönni akar... Dokinál voltam, mikor még csak tervezgettünk,akkor minden rendben volt,azt mondta "mindent bele",s nyugodjak meg!Mostanában kezdem érezni,hogy a munkahelyi stressz kezd "kicsinálni",rengeteget idegeskedem!Olykor gyógyszerhez kell nyúlnom (Frontin-hoz),bármennyire próbálom bebeszélni magamnak,nem tudok nem idegeskedni!Sosem voltam ilyen :-( Mit tegyek?!
2009. aug. 18. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak annyit tudok tanácsolni, hogy ezt sürgősen fejezd be! Ha úgy érzed, hogy nem bírod a munkahelyi stresszt, akkor hagyd ott! Viszont nyugtató és terhesség, együtt nagyon nem jó!!! A nyugtatókat felejtsd el! Ha teherbe esel, akkor még a babának is árthat.


Annyit tudok neked mondani, remélem megfogadod, tapasztalt vagyok a témában, hogy a nyugtatók nem oldanak meg semmit. Nem szabad ilyen szereket szedni, csak tönkreteszik az embert! Azt kell magadban tudatosítanod, hogy te ilyen segédeszközök nélkül is le tudsz nyugodni és bírod a tempót, és nem kell neked semmi ilyesmi, ahhoz, hogy minden rendben legyen. Hiszen biztosan tapasztalod, hogy ha beveszed, akkor sem változik semmi, illetve még a munkahelyen sem ajánlatos bedrogozva lenni, mert jó ha tudod, hogy a nyugtató drog.


Melletted állok, kitartást! Ha lenyugszol, jön majd az a baba! (De addig ne is jöjjön, míg nyugtatót szedel!)

2009. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszönöm szépen a válaszodat! Tudom,hogy igazad van,jó volt olvasni a véleményedet,mert olyan megnyugtató!Igyekezni fogok!!!Szerintem elmegyek betegállományba,aztán keresek egy másik állást,ami a mai világban elég nehéz,de próba szerencse!De ott már nem bírom tovább...:-( mégegyszer nagyon köszönöm!!!
2009. aug. 19. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 év és két vetélés után bejött a változtatás, most a 23. hétben vagyok és még soha ilyen boldog. A nyugtatókat én sem ajánlom, mert a stressz kiváltó okát nem szüntetik meg!!! Arról neked kell gondoskodnod és hidd el megéri, sok sikert.
2009. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!