Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tévő legyek? (Bővebben lent)

Mi tévő legyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A terhesség milyen tünetekkel jár? Barátnőmmel szeretkeztünk 2 hete (első alkalom) és azóta nem jött meg neki :S.Hallottam már olyanról is hogy valakinek 3 hónapig nem jött meg és mégsem terhes.De engem nagyon izgat (idegesít) a dolog.Mell fájdalmakra panaszkodik (ez szerintem azért van mert megjön neki vagy nem? Segítsetek kérlek...
2009. aug. 18. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
...és ugye nem védekeztetek?!? Ez nagy hiba volt!!!Van okod a félelemre,mert ha 2 hete voltatok együtt,s mostanra várja a mensit,akkor ő nagyjából félidőban lehetett,ami azt jelenti,hogy nagyon is lehet terhes!Felelőtlenség volt,tudjátok ugye!Hány évesek vagytok?Sürgősen menjetek el nőgyógyászhoz!
2009. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Védekeztünk. És pont ezért nem tudom hogy mi is van. Am 17/F
2009. aug. 18. 23:40
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha elmennénk nőgyógyászhoz ott mit is csinálhatnak?Mert én nem tudom...
2009. aug. 18. 23:41
 4/13 anonim válasza:
100%
A nőgyógyásznál megultrahangozzák,majd megnézik,hogy beágyazódott-e a petesejt.De előtte mindenképpen azt tanácsolom,hogy vegyetek terhességi tesztet(drogériákban,gyógyszertárban kapható akár már 500 forinttól.)A tünetek produkálhatják a terhességet is,de a stressztől idegességtől is előjöhetnek.A teszt ha negatív,várjatok egy ideig,és ha akkor sem menstruál,akkor keressetek fel szakembert.Ha pozítív akkor egyértelműen orvoshoz kell menni.
2009. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) De nem szeretnénk kisbabát... még korai lenne.HúH nagyon félek de ő inkább nyugodt.Amúgy milyen tünetek jellemzőek?
2009. aug. 18. 23:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah és nem is mentem el... Csak félek hogy előváladék kerülhetett rossz helyre... :S
2009. aug. 19. 00:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem történt baj, megnyugodhattok. Egyrészt azért, mert védekeztetek és mégcsak el sem mentél. Másrészt sokaktól hallottam, hogy az első együttlét után előfordult lányoknál, hogy késett nekik. Valószínüleg az érzelmi és testi "megrázkódtatástól".


Mióta késik? Vegyetek tesztet mindenféleképpen!


A terhesség gyanujelei:

-kimaradt menstruáció

-mellbimbóérzékenység, mellfájdalom

-émelygés, hányinger

-szédülés

-"mindjárt megjön érzés"

-hasfájás

-fémes szájíz

-gyakori vizelési inger

2009. aug. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ez nagyon kellett egy kis nyugtatás :).De nem tudom hogy mitévő legyek. :S
2009. aug. 19. 08:45
 9/13 anonim ***** válasza:

2 héttel a szex után már kimutatja a teszt, reggeli első pisiből!! Vegyetek egy tesztet patikában vagy drogériában!

De ha védekeztetek, nem lesz gond! A lelki élmény miatt is késhet a mensi, - mivel első alkalom volt...

De a teszt megnyugtatna titeket.

2009. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindent ezzel okosabb lettem :).De már nincs mitől félnem mivel megjött neki :D nagyon örülök neki :D
2009. aug. 19. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!