Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszertelen a menzeszem,...

Ha rendszertelen a menzeszem, össze vissza jön meg, és nem akarok hormontablettát szedni mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sorstársra akadtál!

Nekem is össze vissza jön meg, a fogamzásgátló abbahagyása óta. Doki mondta, hogy ad gyógyszert, de még várok kicsit, hátha így is sikerül a baba.

Én terhesvitamint, E vitamint és Premens(barátcserje) tablettát kezdtem el szedni+ cickafarkfű teát iszom.

Aviva tornát is ajánlják, de még nem volt erőm belekezdeni. Az egészséges életmód is fontos.

2011. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 27 éves 22 hetes kismami vagyok. 14 éves korom óta rendszertelen a menstruációm, de nem kellett hormontablettát szednem. A nőgyógyászom egy egyszerű vércukorszintcsökkentővel kezelt, ami az inzulint noszogatja. Egyébként semmi bajom a vércukrommal. De szerencsére az első lépés elég volt a teherbeeséshez. A 2. lépés a hormonkezelés és ezután jön a lombikprogram. Azért , mert valakinek rendszertelen a menzesze még nem kell hormonokat szedni!
2011. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

legelso dolog hogy ki kell deriteni miert jon ossze vissza meg a menzid.

Egyaltalan nem biztos hogy hormonokkel kell kezelni de ahhoz hogy ezt el lehessen donteni kellene tudni mi az ok.

2011. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki az Aviva-tornát.
2011. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

9:12-vel egyet értek.


Ki kell deríteni az okát, illetve azt, hogy van-e peteérés egyáltalán, ami ugye feltétele a babaprojektnek...

2011. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Nekem is ugyan ez a problémám. Én már voltam hormon vizsgálaton, ott kiderítették, hogy alacsony a progeszteron szintem. Clostyt kellett volna szednem, de én sem akarom hormonokkal tömködni magam:S

Ezért most PreMenst és E vitamint szedek.....

23/L

2011. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9:12es vagyok.A closty nem hormon.
2011. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nembaj:) de akkor sem szeretném szedni:) Nem túl jókat hallottam róla:(....majd ha nagyon muszáj és sürget az idő akkor szedem....... Egyébként köszönöm a tájékoztatást:)
2011. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

meg mindig 9.12es.


utolso,peteerestol idd a palastfu teat,az emeli a progiszintet.:)

2011. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Köszi, szoktam inni, amikor eszembe jut:) Meg Premenst és E-vitamint is szedem:)

Aranyos vagy hogy segítesz, köszi:)

2011. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!