Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csinálhatok egy...

Szerintetek csinálhatok egy terhességi tesztet? Igaz December 5-én nem várom.

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 08:24
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Jajj ezt el felejtetem oda irni. Tüneteim vannak reggelente enyhe hányinger,a melleim eresek lettek,és fáj a hasam alja és a hasam fel van puffadva.De nm vagyok száraz sűrű fehér krémes szagtalan folyásom van ezek utalhatnak terhességre?
2012. dec. 3. 08:34
 2/31 anonim ***** válasza:
6 nappal a nem várt előtt teszteltem pozit,délutániból.Sok sikert,megy a drukk
2012. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod aranyos vagy :-)
2012. dec. 3. 08:53
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem előtte nem mutatta ki, sőt utána is csak halványan a nemvárt után 1 héttel. De megpróbálni meg lehet...sokaknak kimutatja, lehet, hogy már neked is termelődik a hormonod.
2012. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod aranyos vagy. Csak meg probálom holnap reggel.:-)
2012. dec. 3. 09:49
 6/31 anonim ***** válasza:
holnap reggel már 4.e lesz ugyhogy szerintem ki kellene már mutassa,irdd meg majd ha teszteltél,de ha esetleg negativ akkor se ess kétségbe :) nekem anno,nemvárt napján majdnem egyforma erős volt a két csik ugyhogy tuti 3-4nappal korábban is pozitiv lett volna már,de van akinek meg a nemvárt napján sem mutatja ki,szoritok 13+6hkm
2012. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-válaszoló.Persze h megirom. Boldog baba várást és könnyű szülést:-)
2012. dec. 3. 10:41
 8/31 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon várom, hogy mit tesztelsz :) Nekem is nagyjából 5-e a nem árt napja .... De szerintem is előfordulhat, hogy mutatja már a teszt, ha van baba
2012. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont így volt, nov 27.-én kellett volna megjönnie, s 25.-én pozitívat teszteltem... ;) Pont fura tünetek miatt csináltam... :O :)
2012. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a 8-as válaszolónak. Nm birtam tovább várni csináltam egy tesztet és sajnos negativ lett :( Már elszált minden reményem :(
2012. dec. 3. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!