Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt már valaki ilyet?

Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 20.napon!Szabályos ciklusaim vannak 28-29 naposak!Ezen a héten fura dolgokat tapasztaltam! Először is a derekam majd le szakad néha,majd délután rám tör az álmosság,és a hasam alja is szurkál általában jobb oldalon!Vezetem a hőm is és 3 napja mindennap magasabb a hőm!36,6-ról kezdtem ma már 37,0 volt!A tojásfehérjés nyák pedig észrevehetően több volt!Ami még furcsa az óránkénti pisilés is,és a 19. naptól már erősen szokott fájni a mellem és most semmi!Szombaton annyira fájt a derekam,meg olyan érzésem volt mintha meg akart volna jönni!Már 3 éve várunk babára!És a sok sikertelen hónap után lehet,hogy most jött el ez a csoda???Volt olyan akinek nem volt tünete,és terhes volt??Érdekes ez a hónap,mert először nem tapasztaltam olyan terhes tüneteket,mint a mellfeszülés,és rosszullét!!!

2012. dec. 3. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még csak max a beágyazódás lehet!

Tipikus terhes tünetek majd csak 6-7 hetesen jönnek, olyan addig nem is tapasztalhatsz!

Ami tipikus tünet, 8 nap múlva nem jön meg ha terhes vagy, nem

Lesznek pattanásaid ha szoktak lenni, fáj a mellbimbód de mintha megharapnák annyira!

2012. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ,hát 11 körül nem várom!Majd kiderül!Remélem Jézuska meghozza a babát!Azért írtam,hogy tapasztaltam,mert volt olyan hónapom,hogy rosszul voltam meg hasonló és mégsem volt baba!Lehet,hogy a vizsga miatt nem volt időm annyit foglalkozni a dologgal,és nem vettem észre,akkor meg nagyon görcsöltem és ezért volt! :-)
2012. dec. 3. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha három napja van fenn a hőd, az azt jelenti, hogy kb. 3 napja volt peteérésed. Lehet, hogy megtermékenyültél, de még be sem ágyazódott, kizárt, hogy bármilyen terhestüneted legyen.


Ettől függetlenül szívből kívánom, hogy összejöjjön, akár ebben a hónapban.


Szóval "lelki szemeiddel" megérezheted, de fizikailag ebből a ciklusból még nem!

2012. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!