Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A helyes étrend összeállítása?

A helyes étrend összeállítása?

Figyelt kérdés
Babavállalás előtt állunk a férjecskémmel. Segítenétek nekünk a helyes táplálkozás összeállításában?Életmód tanácsokat is várnék!Hátha valaki tapasztalatból segítene, hogy minél hamarabb babásodjunk!
2012. dec. 3. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem változtattam az étrendünkön a baba előtt, mégis 3 hónap latt meglett a baba. Hidd el ez nem ezen múlik. 10 hkm
2012. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gratulálok!Én viszont úgy gondolom sokat számít az egészséges táplálkozás. Lehet te azért nem változtattál, mert amúgy is egészségesen éltek!Én arra lettem volna kíváncsi ki hogyan állította össze az étrendjét?
2012. dec. 4. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gratulálok, hogy ilyen tudatosan készültök a babára!Ez azt jelenti, hogy odafigyeltek, hogy egészséges legyen.Ezt nagyon jól teszitek, mivel vannak olyan statisztikai adatok, amik szerint manapság minden 100 újszülöttből megdöbbentő, de csak egy születik egészségesen.Sajnos ma már a zöldségekben, gyümölcsökben is nagyon kevés a vitamin, ásványi anyag, ezért szükséges az étkezés kiegészítése. A terhességre való felkészülésnél érdemes a szervezetet méregteleníteni és feltölteni vitaminokkal, ásványokkal, majd a terhesség ideje alatt a baba fejlődésének megfelelően bevinni a szervezetbe az éppen szükséges tápanyagokat. Sőt a baba értelmi szintjét is befolyásolni lehet. Ha érdekelnek a részletek,akkor szívesen küldök róla bővebb infót emailben, mert itt sajnos nem megy át.
2012. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen az igaz, hogy nem eszünk műkajákat és szénsavas üditőket meg cukros löttyöket se ittunk. A terhesvitamint akartam elkezdeni még a baba előtt, de mire odajutottam, hogy megveszem, a baba is megfogant.
2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!