Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehetne még ezen kívül...

Mit lehetne még ezen kívül ennem 100-kiló felett?

Figyelt kérdés
Az oké hogy eddzem naponta ( fekvőtámasz, felülés, kis lábhajlítás, 10-20 perc futás ), de az étrendemet is változatosabbá szeretném tenni. Eddig mindíg az volt hogy vagy natúr csirkemell nagyon kevés olivaolajban megpirítva, mellé tojásfehérje, vagy rizs, és még emellé vagy paradicsom, vagy vegyessaláta. Szésavas vizet és 0,1%-os joghurt-ot iszok hozzá, vagyis a joghurtot azt néha csak étkezés helyett. az eddzésemre kb. este 5-7 órára tartogatom, mert a futást azt kertben végzem, viszont nappal nem szeretnék, mert mellette utca, és SPAR van. Milyen étrendet/ételeket ajánlatok még a fogyókúrámhoz?

2012. nov. 1. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pedig a diétában minden nap nagyjából ugyanaz a menü.

tojás,zab,hús,rizs,zöldség,túró.

azt ennyi.

amin tudsz variálni,azok a különböző fajta húsok.

csirke,pulyka,hal,marha,disznó,kutya,macska hús stb.

persze mivel nem egyből vonod meg a ch-t okosan,ezért több minden belefér egyenlőre.

a reggelihez mehet több szénhidrát,és mehet több rizs is még.

2012. nov. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az edzésed kb semmit nem ér, ha a fogyás a cél vele.A fekvőtámasz,felülés és lábhajlítás nem alkalmas fogyásra bármennyit is csinálsz belőle, 10-20 perc futás meg kevés, egy legalább 40 perces tempós sétával többet érnél, illetve tekintve a súlyodat az ízületeidnek is jobb.
2012. nov. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták az edzéseden is változtass,mert ez így nagyon gyenge.

reggelire én sokszor gyümölcsöt ettem,vagy otthon készített zöldség+gyümölcs turmixot, krémtúrót, kefírt.

A natúr a nem csak csirke lehet hanem hal, disznó is,és rizs helyett párolt zöldséggel.

Rengeteg zöldség levest ettem, persze tészta nélkül.

Hogy ne legyen olyan unalmas a víz,én facsartam egy üveg vízbe egy fél citromot vagy narancsot, azt ittam.

2012. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad a zabot. Natúr zabpehely tejben megfőzve isteni reggeli!

Nem írtad a barna rizst. A csirkemell mellé eheted délben.

A csirkemellet kábé 500 különböző módon el lehet készíteni, véletlenül se kell ugyanúgy, ugyanazt enni. Van 10%-os sajt is, tejföl is, zabba is panírozható, karfiollal, brokkolival rakottasnak is elkészíthető, még pörköltet is főzhetsz belőle (a hagyma alól majd öntsd le az olajat ha megpirítottad), és még sok dolog használható.

Reggelire néha mehet teljes kiőrl. kenyér is. Hol a listából a tonhal konzerv saját lében? Nem az olajos természetesen.


Az edzésed valóban kevés. És igazat írtak: 40 perc tempós sétával többet érnél. Ne futkoss 100 kiló fölött.

2012. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli zabot ki lehet egészíteni len- vagy szezámmaggal, az ízületeknek és az emésztésnek is jót tesz (előző este beáztatni, vagy lehet kapni pelyhesítve is). Olajos magvakat is ehetsz, ugyanúgy belekeverheted a reggelibe.

Tésztából a teljes kiőrlésű is mehet néha egy kevés, hogy a köret is változatosabb legyen.

2012. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csirkemellett lehet helyettesíteni pulykamellel vagy hallal, lehet enni csirkemájat és sovány sertéshúst vagy marhahúst is

ezeket többféleképpen elkészítve, citromos hal, különféle zöldségekbe tölteni, rakottasnak

zöldséglevesek, tojásleves, husos levesek

bulgur, köles, rizs, rizibizi, párolt zöldségek, gombák, bab, borsó stb

tojásos sült rizs, húsgombóc, rizseshús, almával töltött csirkemell

zabkása, rántotta, főtt tojás, körözött, sovány sajtkészítmények, túrókrém gyümölccsel, sovány sajtos, paradicsomos hal, tonhal sós lében

2012. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem leszek népszerű, de egyszerűen kezdtek beleőrülni a fogyiba: mindent ehetsz, amit akarsz, csak mértékkel, meg is van oldva a gond. Mellé kilövöd az igazi veszély forrást a szénhidrátot és ennyi, de azt is ehetsz, köretnek mehet egy kis krumpli.

Hidd el, ez is működik, 107-ről lementem 99,5-re, pedig aztán ettem lasagnát is, sertést, marhát, pörköltnek, mindenféle sajtos, tejfölös husit sütőben sütve, desszert is szokott lenni. Mellé rendszeresen mozgok, nem zabálom túl magam, ennyi.


Nézegess itt, max picit átalakítod!


[link]

2012. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:48


Attól hogy 107 helyett "csak" 100 vagy attól még kb ugyanolyan kövér vagy, majd akkor reklámozd ezt a "diétát" ha lementél mondjuk 70 alá legalább.

2012. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi eddig mindenkinek a válaszokat! ^^
2012. nov. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!