Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet terhesség jele,...

Az lehet terhesség jele, hogyha nincs menszi előtt bő folyásom?

Figyelt kérdés
Clostit szedtem 3hónapig, szépen jött tőle 28-29 napra, majd az abbahagyása után is 28 napos lett a köv. ciklusom. Most a 31. napon vagyok, mellfájás megvan, görcsölés nem nagyon, és nincs váladék, ami menszi előtt mindig szokott lenni. Closti nélkül eléggé ingadozó a menszim, ezért nem tudom meddig várjak a teszttel. (De az elmúlt 4hónapban jött 28-29napra) Most nem hőmérőztem, mert voltunk nyaralni, gondoltam úgysem ugyanakkor kelek fel.
2009. aug. 19. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Folyásból nem lehet terhességre következtetni, mert minden nőnek más és más.


Ha mérted volna a hődet, most tudnád, mert fenn maradna. Így marad a terhesteszt. Drukkolok!

2009. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelj, már ki kell neki mutatni a babát, ha van.
2009. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, folyásból nem lehet terhességre következtetni, DE az én tapasztalatom a következő:

1 hónapig szedtem a clostit, abban a hónapban rengeteg folyásom volt, és menzi előtt is mindig volt krémes nyálkám. A következő hónapban mikor nem szedtem, pé-kor sem tapasztaltam a nyálkás folyást, és a nem várt előtt sem volt semmi, teljesen száraz voltam majd a teszt + lett. (volt már egy terhességem ami rosszul végződött, ott sem volt folyás a nem várt előtt)

Mindig ahhoz kell viszonyítani hogy eddig mit szoktunk meg, persze az sem 100%.

Szerintem nyugodtan csinálj meg egy tesztet, mert valószínű hogy sikerült, márcsak abból ítélve hogy késik.

Majd írd meg mi lett! Drukkolok!

33 hetes kismami

2009. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az utolsónak gratulálok!!

Majd hétfőn akarok tesztelni, mert annyi negatív tesztet láttam már, meg kicsit ingadozik normál esetben a menszi. 25-ös tesztet sikerült venni a Patikában, az meg nem valami érzékeny:( Majd megírom, ha van fejlemény.

2009. aug. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!