Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jellemeznétek a tüneteim?...

Jellemeznétek a tüneteim? Csak normális válaszokat várok többi lent.

Figyelt kérdés
mensi elött vagyok pár nappal.érzékeny a bimbóm,eresek a melleim,nagy étvágy,és a szeretett kávé nemkivánása.
2012. dec. 4. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az érzékeny bimbó lehet a mensi előjele is... nekem az egész mellemben izomláz szerű érzés volt terhesség elején is meg azóta is.... az eres mellek nem feltétlen terhességi tünetek, alapból is vannak olyan időszakok mikor jobban látszódnak az erek, főleg ha nagyonn figyelmet fordítasz a figyelésükre mint általában. A nagy étvágy sem feltétlen tuti tünet.. lehet pszichés alapon is... én majdnem minden hónapban beképzeltem magamnak mint terhességi tünet. A kávé nemkívánása már gyanúsabb, de az is lehet pszichés eredetű. Biztos jel a mensi kimaradása lesz, vagy a mensi helyett pecsételő pár csepp vérzés/barnázás (nálam így volt). 10 hkm
2012. dec. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyan nagy figyelmet nem keritek neki,a bimbóm nem szokott érzékeny lenni mensi elött,és nem vagyok sajnos nagy evö(eddig).a kávé meg nagyon nem izlik.hát nem tudom.
2012. dec. 4. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek a tipikus terhességi tünetek később jelentkeznek majd!!!

Ha nem jön meg, az már egy bíztatóbb jel lesz, de még akkor sem biztos hogy terhes vagy!

Ha nem jön meg, másnap tesztelj, az mondja meg biztosra!

2012. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok.köszönöm a válaszod:-)))
2012. dec. 4. 06:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia nállam ugyan ez volt tipikus terhes tünetek...:-))

Mikor meg kéne jönnie csinálj egy tesztet..én is akkor csináltam...és + lett kivánom neked is az legyen majd irj ha megcsináltad!!Drukkolok nagyon!

2012. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,hát nagyon remélem:-)))
2012. dec. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!